2733
2734
عنوان

من یه مدتی از نی نی سایت مرخصی گرفتم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 21822 بازدید | 406 پست
اینم بگم از وقتی با تاپیک های شما اشنا شدم دیگه هیچ تاپیکی رو نخوندم،در واقع الان بی خبر از دنیای نی ...

عزیزم 😀😍😍😍❤️

خیلی خوشحال میشم مفید هستم تو سایت و کمک میدم به خانمها ...

تاپیک های اوپرا و بانو آرتمیس و گلبوته خانم هم بخونین.مفید هستن 🌷🌷🌷

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم 😀😍😍😍❤️ خیلی خوشحال میشم مفید هستم تو سایت و کمک میدم به خانمها ... تاپیک های اوپرا و بان ...

چشم عزیزم

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وقت بخیر 

بعد از خوندن کتاب راز ،تاپیک شما دومین تحول را در من ایجاد کرد 

ممنون از وقتی که میذارید 

ممنون میشم چندتا کتاب خوب معرفی کنید که به خانوادم بدم 

با موضاعات رفتار با همکاران 

چگونه با سیاست رفتار کنیم 

رفتار با زنان 

سلام دختر گرانبهای عزیز من قبلا توی سایت عضوبودم وبعدنمیدونم با چه دلیل کاربریم نابود شد وبعدازاون مدتی خواننده خاموش بودم تاهمین چندوقت پیش توی یه تاپیک  لینک تاپیک شمارو دیدم و اومدم وتاپیک هاتون روخوندم و تصمیم گرفتم دوباره عضوشم تو نی نی سایت که مطالبتون رو دنبال کنم اگه ممکنه هروقت تاپیک داشتین منم تگ کنید 

من یه شخصیت درونگرا ام واعتماد به نفس اصلا ندارم امیدوارم باکمک شما بتونم این مشکلم رو حل کنم

2731

سلام وقت بخیر🌼🍃 

جسارتا میخواستم پیشنهاد بدم اگه صلاح میدونین و امکانش براتون هست، یه تاپیک در رابطه با عزت نفس و اعتماد بنفس بزنید. من به شخصه خیلی مشتاق بودم  ادامه تاپیک ( چطور قوی شدم) رو بخونم

و همینطور ممنون میشم اگه براتون مقدوره  و زمانش رو دارید جواب این سوالم رو بدید

چطور در قالب شخصیت اصلیمون رشد کنیم؟علاقه زیادی به رشد فردی دارم و از طرفی دوست دارم در چهارچوب شخصیت خودم رشد کنم و خود واقعیم باشم

سلام 

ببخشید امکانش هست یه کتاب مناسب در زمینه اینکه خیلی شادی و ناراحتی مون(حالات روحی) رو وابسته به بقیه انسان ها مخصوصا جنس مخالف نکنیم، معرفی کنید؟

من خودم تا سه سال پیش حتی ۱۰٪ هم گرفتار این مشکل نبودم اما در طی این سه سال وحشتناک از این مورد رنج میبرم.

متشکرم از وقتی که صرف میکنید🌷🙏

سلام دختر گرانبهای عزیز من قبلا توی سایت عضوبودم وبعدنمیدونم با چه دلیل کاربریم نابود شد وبعدازاون م ...

سلام عزیز دلم .چشم حتما ❤❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
سلام وقت بخیر🌼🍃   جسارتا میخواستم پیشنهاد بدم اگه صلاح میدونین و امکانش براتون هست، یه تاپ ...

سلام دختر مودب و نوجوان سایت .من شما را خیلی دوست دارم ♥️

عزیزم اون تاپیک قفل شده توسط نی نی یار..چون یه مدت روی تاپیک هام گزارش میخورد.نی نی یار قفل کردن که دیگه تاثیر نداشته باشه گزارش زدن .خودمم میخواستم ادامه بدم ...

به روی چشم .انشاله بتونم انجامش بدم 🌷🥰🤗

2738
سلام دختر مودب و نوجوان سایت .من شما را خیلی دوست دارم ♥️ عزیزم اون تاپیک قفل شده توسط نی نی یار..چ ...

سلام شب بخیر

عزیزم🤩 شما لطف دارین به همچنین💛🌼🍃

اهان متوجهم 

چشمتون بی بلا 

خیلی زحمت میکشید ممنون

گرانبها جان من همه تاپیک هاتون رو مطالعه کردم.مشکل من اینه ک جنبه ندارم و با خوندن متن هایی ک عزت نفس و خوددوستی رو آموزش میدن از اون ور بوم‌میوفتم.با خودم میگم من ابدا نباید اجازه بدم کسی از فامیل شوهر سرزده بیاد خونه م .یا الان ک اول زندگیمه میخوام با زور . دعوا .قهر و... هر طریقی ک شده روش و اصول خودمو تو ذهن بقیه فرو کنم حالا به هر قیمتی.!!!

ک البته نتیجه ش هم این شد ک الان تو یه بحران وحشتناک از زندگی مشترکم قرار گرفتم .شوهرم یکسال غرغرهامو ب جون خودش و خانوادش تحمل کرد حالا مثل فنر یه دفه از جا دررفت و داره تلافی میکنه.نه اینک من حق نداشتم چرا داشتم ولی راه عنوان کردنشو بلد نبودم .

ابدا منظورم ایراد گیری از نوشته های شما نیست.تاپیک هاتون اینقدر دلپذیر و جذاب و صدالبته درسته ک کسی ک جنبه داشته باشه حتما راهشو پیدا میکنه تو متن های شما .اما من تو وجودم روحیه پرخاشگری دارم و از هرچیزی همونطوری برداشت میکنم‌ک خودم میخوام.تو شرایط بسیار بدی بزرگ شدم .طبق ضرب المثلی ک میگ داخلش خودمونو کشته بیرونش مردمو هیچکس باور نمیکنه ک من چقدر با فقر تربیتی بزرگ شدم.گفتنش الان هم واس خودم خیلی سخته ولی واقعیه.

میخواستم ازت خواهش کنم درخواست دوستیم رو قبول کنی و کمکم‌کنی .تو این‌سایت واقعا کسی مثل شما حق مطلبو ادا نمیکنه .میخوام با کمک شما زندگیم‌رو درست کنم.خواهش میکنم 🙏

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹
گرانبها جان من همه تاپیک هاتون رو مطالعه کردم.مشکل من اینه ک جنبه ندارم و با خوندن متن هایی ک عزت نف ...

سلام عزیزم .این پیاممو گفته بودین‌کپی کنم‌تو این تاپیک تا ببینید و هر موقه وقت کردین جواب بدین .😊😘😘😍

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹

سلام دختر گرانبها جان 

امیدوارم حالتون خوب باشه

دنباله راه درمانه (تله بی ارزشی و رهاشدگی هستم)

میتونم از مشورته شما استفاده کنم؟

سخنرانی هایه دکتر شیری رو گوش بدم کافیه؟

و یکیم اینکه این تله بی ارزشی شامل ارتباط با دیگران هم هست یا فقط هنگامه ارتباط با شریک زندگی پیش میاد؟

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
سلام دختر گرانبها جان  امیدوارم حالتون خوب باشه دنباله راه درمانه (تله بی ارزشی و رهاشدگی هست ...

عزیزم سلام 🥰

انشاله خوب و خوش باشی 

یه دوستانم در همین سایت به تازگی تهیه کرده و داره گوش میده .هنوز تموم نشده فایل ها...

اجازه بده یه فیدبک ازش بگیرم ....

فکر کنم ایشون فیدبکش براتون مهم باشه ...

عزیزم تو تمام روابط هست .فقط تو رابطه عاطفی چون حس ها بیشتر درگیر میشن ،نمود بیشتری داره

سلام گرانبهای عزیز.خواهشا درخواست منو قبول کن.کار واجب دارم

عزیزم قبول کردم ❤

2706