2733
2734
عنوان

شوهری که اصلا منت کشی بلد نیست!!!!!!!!!!! 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 125 پست
اتفاقن روزایی ک دعوا داریم خودم میخورم ولی نمیپزم ب اونم نمیدم مجبوره ک بیاد بگع باشه غلط کردم ولی ب ...

رستوران خدا واسه چی افریده پس 😂

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون خودش نمیخواد تغییر کنه من شخصیت خودم خیلی له کردممم برا همین اینقد براش در دسترس بودم که دیده نم ...

یبار دیگه سعی کن برید مشاوره انشالله که برای همیشه باهم خوب میشید

نه همیشه 

مطمئنم ازت کوچیکترم اما خواهر شوهرم ک ۳۴سالشه این نصیحت رو بمن کرد ک: وقتی شوهرت سرت داد میزنه سعی کن کمتر باهاش قهر کنی

چون بالاخره مجبور میشی خودت بری جلو باهاش آشتی کنی و کم کم دیگه اون هیچوقت نمیاد جلو و می‌دونه ک تو بالاخره کم میاری و میای جلو و آشتی میکنی

برا همینم ک شده سعی زود رنج و قهرو نباشی.

منم گوش کردم و الان واقعا من و شوهرم باهم خوب شدیم🧿

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
2738
یبار دیگه سعی کن برید مشاوره انشالله که برای همیشه باهم خوب میشید

الا اون فک کتم رفته گردش اونوقت نگفته من کجام چی بگم عزیزم ببینم چی میشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

موضو اینه که اصلا نباید پیام بدی 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
آره شوهر من نامادری داره پدرم آنچنان وقت نذاشته براش 

نمیدونم اینا زیادن نه تا بچه هستن بعدش خوندادشم اخلاقا خاص دارن تو ای مدتی نامزد کردیم اصلا یه زنگ به من نزدن اصلا دعوتم نکردن کلا بیخبالن اخلاقاشون اینجوره فک کنم اینم محبت ندیده که اینجوریه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706