2737
2734

بچه ها دیشب سر یه چیزی با شوهرم بحثم شد که مقصر صدرصد اون بود بعدش شب میخواست بره سرکار من بهش اس دادم توضیح دادم که  اون مقصره ولی جواب نداد بعدش صبح که اومد سلام داد منم جواب ندادم بعد دوباره قیافه گرفت صبحونه ام نخورد یبار نشده بیاد منت کشی معذرت خواهی الانم چون فهمیده بود اشتباه از خودشه سلام دادولی من دوس دارم بیاد یبار منت کشی کنه من خودم اگه مقصر باشم بخدا همیشه پیشقدم میشم، حالا  اگه حرف بزنم دوباره صدامون میره بالا واسه همین از شما میخوام یه جمله تاثیر گذار بهم بگین بنویسم بخونه شاید فرجی بشه😪😪😪

اقایون کلا ادمای کلامی نیستن

سعی میکنن محبت یا ابراز پشیمونی رو با عمل نشون بدن

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب بزارش تا به نتیجه برسه  هی  پشت سر هم میخوای پیام بدی که بیاد عذر خواهی این خودش رسما یه نوع منت کشیه که ..‌

ولش کن یکم 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731
2738

سمتش نرو خودش میاد

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
انگاز شوهرمن بلده😏واس خاطرشکمش میاد اونم میگع حالاهرجی بوده تموم شده بیا شام بخوریم

😂😂😂😂😂😂😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

همينجوري برو جلو اخر مجبور ميشه مياد منت كشي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706