2733
2734
عنوان

شوهری که اصلا منت کشی بلد نیست!!!!!!!!!!! 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 125 پست
آخه اصلا متوجه نیست که تقصیر کار خودشه  

میدونم ولی شما وقتی باهاش اشتی کردی بعدا به ارومی بهش بگو این حرفاتو 

ولی الان که قهرین  تو هی پیام میدی  اونم میگه پس خودت دوباره میری عذر خواهی میکنی ... بزار یکم بفهمه خودش 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا پس من تو اطرافیانم میبینم که آقا کلی منت کشی میکنه اینم از شانس مایه

شوهر منم خیلی کم میاد منت کشی ولی اگر مقصر منم باشم انقد لوش بازی درمیارم میگم باید بگی غلط کردم تا مثلا غذامو بخورم یا بگی معذرت میخام شام بخورم تا نگه منم شام نمیخورم🤣🤣 🤣 

توام همین کارو بکن

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2738
منت کشیدن واسه دوس پسره مگه شوهر هم منت میکشه نمیدونستم 😂

میکشه مطمعن باش

وقتی با دلش راه بیای

به قول مامانم درسته دختر نصف فکرشو خونه باباش می گذراند ولی وقتی ازدواج کرد همون پسر مردم فقط به دردت میخوره منت تو میکشه وقتی با دلش باشی پیشت التماس هم میکنه 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

اگه وارد بودی ،با یه جواب سلام ،میتونستی کاری کنی که نازتم بکشه .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
حالتو میفهمم منم نامزدم ابنجوریه هیچوقت نشده بیاد منت کشی الا دوروزه قهریم

شوهر من فقط میاد عادی حرف میزنه انگار نه انگار که قلبمو شکسته یه معذرت خواهی خشک و خالیم نمیکنه

میاد ولی اصلا معذرت خواهی بلد نیست درصورتی که مقصر صددرصد خودشه

یه ببخشید هم نمیگه؟یا مثلا بگه بیا بریم بیرون؟

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706