2737
2739
عنوان

چجوری شوهرمو راضی کنم که بچه دار بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 50 پست
از همین مسئله میترسم.اصلا گوش نمیده میگه درمانت میکنم اگر به اونجا رسیدی

جاری من شرایطش مثل شما بود بعدچندسال مادرشوهرم پیش من گفت میخوام واسه پسرم یه زن بگیرم که فلان باشه خوشکل باشه بی بته نباشه من به جای جاریم دلم شکست به مردا اعتباری نیست

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
حالا زن گرفتن که نمیدونم.ولی خیییلی سخته یک زنی بچه دار نشه.کنایه های دیگران‌.قوم شوهر.البته شوهر من ...

شما که مشکل نازایی نداری همسرتون بچه نمیخواد منم بچه نمیخواستم چون این شرایط گذروندم حال همسرتو درک میکنم ۶ سال بعد از ازدواجم با اینکه مواظب بودم بچه دار شدم خیلی روحیم داغون شد افسردگی گرفتم الان پسرم ۶ سالشه همه زندگیمه و جونمه نفسمه اما اگر بارداریم نا خواسته  نبود شاید اینقدر اذیت نمیشدم برای اینه که میگم باید وایسی که همسرتم راضی بشه  حرف مردم بیخیال شو مردم حرف زیاد میزنن برای مردم که زندگی نمیکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری من شرایطش مثل شما بود بعدچندسال مادرشوهرم پیش من گفت میخوام واسه پسرم یه زن بگیرم که فلان باشه ...

از مادرشوهر هیچی بعید نیست.الان من مشکل ندارم(انشالله) کنایه هاش به گوشم میرسه‌.وای به وقتی که مشکل داشته باشم

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
😭بببین خب

بهش بگو من زنم .نمیخام بعدن مشکل نازا بودن بهم بخوره و هرجا رفتم مهره نازایی بهم بچسبونن . حسرت بچه به دلم بمونه .درباره مشکلات دیر باردار شدن حتما بهش بگو.بگو ما الان درسته یه مقدار مشکل مالی داریم اما بچه روزیشو با خودش میاره وگرنه بعدها باید خدانکرده میلیونی خرج کنیم تا من باردار بشم 

2731
شما که مشکل نازایی نداری همسرتون بچه نمیخواد منم بچه نمیخواستم چون این شرایط گذروندم حال همسرتو درک ...

الان ندارم انشالله که هیچوقتم نداشته باشم.ولی خب بعد ۶سال نه بعد ۸سال مشکل پیش نمیاد؟

الان کجا متوجه درک بالای شوهر من شدین؟

همین که تواین اوضاع بچه نمیخاد. همین که خودخواه نیس وبچه نمیگه 99درصد مشکل و مسیولیت بچه رو دوش زنه. حالا تا تجربه نکنی حرفامو متوجه نمیشی

وگرنه برای شوهرت کاری ندار6 میره بیرون تا شب برمیگرده تومیمونی وشب بیداری ونق بچه

😁
الان ندارم انشالله که هیچوقتم نداشته باشم.ولی خب بعد ۶سال نه بعد ۸سال مشکل پیش نمیاد؟

نه اگر فکر و خیال الکی نکنی از زندگیت لذت ببری تفریح بری ورزش کنی تغذیه خوب داشته باشی شاد باشی فکرای خوب بکنی هیچوقت مشکلی واست پیش نمیاد عزیزم 

همین که تواین اوضاع بچه نمیخاد. همین که خودخواه نیس وبچه نمیگه 99درصد مشکل و مسیولیت بچه رو دوش زنه. ...

قرار نیس چون اوضاع خرابه هیشکی بچه دار نشه.اتفاقا مسئولیتش برای مرد هم زیاده.منم حدس میزنم همسرم از همین میترسه

2738
هرکی بعد من ازدواج کرده الان بچش ۲سالشه.خیلیا ها.از حرف مردم خسته شدم.از روزمرگی خودم از تنهایی خودم ...

چند سالته؟ مگه نمیگی سرکار میری؟ حوصلت چرا سر میره؟ از صبح تا عصر سرکار نیستی مگه؟ 

📚🎹🎨
هرکی بعد من ازدواج کرده الان بچش ۲سالشه.خیلیا ها.از حرف مردم خسته شدم.از روزمرگی خودم از تنهایی خودم ...

چرا خودتا میدی دست مردم . منم ۳ ساله عروسی کردم . ب خوبی و خوشی ب مادر شوهرم چند باری گفتم نمیخایم بچه . یبار دعوامون شد ب من گفت اگه عرضه داشتی ی پسر میاوردی !! منم چنان ریدم بهش ک فک نکنم کسی دیگه جرعت کنه جلو من اسم بچه بیاره ! 

جاریمم یبار مشخص بود از دهنش پرید گفت دیگه بچه بیارید . یعنی  نزاشت من حرفی بزنم کلی معذرت خواهی کرد گفت ب خودتون ربط داره من نباید دخالت کنم 

جاری من شرایطش مثل شما بود بعدچندسال مادرشوهرم پیش من گفت میخوام واسه پسرم یه زن بگیرم که فلان باشه ...

عجب مادرشوهر کثافتی داری . بگو اره بچه دار نشد نسل نفهم ها ادامه دار نشه . عجب اشغالی من چقدر بدم اومد و عصبی شدم . باور کن من بودم در حد مرگ میزدمش 

عجب مادرشوهر کثافتی داری . بگو اره بچه دار نشد نسل نفهم ها ادامه دار نشه . عجب اشغالی من چقدر بدم او ...

مادرشوهرم فوت کرده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خخخخ خندم گرفت 😶😶😶🙈🙈🙈  اخه براچی اون حرفا رو زد ! جاریت فهمید ؟

نه نگفتم بهش بین من ومادرشوهرم موند اونم خداروشکربعد کلی دوا ودکتر بچه دارشد

2706