2737
2734

من ۶ساله ازدواج کردم.۴ساله عروسی.ولی شوهرم اصلا بچه نمیخواد😭هروقت خبر باردای یکی میشنوم حسودیم میشه.خسته شدم دیگه چقدر صبرکنم که این آقا بخواد.اگر خواست بعد باردار نشم چی؟

چیکار کنم راضی بشه؟

شما چندسال بعد عروسی بچه دار شدید؟

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو وقتایی که سرکاری حوصلم سرمیره ی همصحبت میخوام 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731

بهش نگو بزارسورپرایز بشه😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

من الان ۱۰ ماهه عروسی کردم...دکتر گفته باید اقدام کنی چون کیست دارم و الان وضعیتم خوبه...ولی راضی نمیشه...یواش یواش دارم راضیش میکنم..مامانم چقد باهاش حرف زده

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
2738
من به مادرشوهرم گفت ایشون باهاشون صحبت کردن و راضی شدن

من به مادرشوهرم گفت شما چرا بچه نمیارین؟ گفتم پسرتون هرچی میگم گوش نمیده.گفت غلط کردی تو اگر میخواستی راضیش کرده بودی

فقط میگم بذار شوهرت راضی بشه بچه بیارین یه ذره اذیت کنه یه چیزه بشه همش گردنه تو میندازه بیاری اشتبا ...

اره میدونم اینطوری میشه.واسه همینم خیلی آروم درخواست میکنم.میترسم دعوا کنم سر همین مسئله بعدا همش مقصر بشم

2706