2737
2734
عنوان

بچه ها نفرین کردم

267 بازدید | 16 پست

دیشب ساعت ۱بود باشوهرم ناراحت بودیم بهم اهمیت نداد 

منم کلی نفرینش کردم  بنظرتون بگیره  ازته دلم  بنظرتون بگیره

خداوند سبحان درثلث اخر شب به اسمان دنیا نگاه فرود می ایدومیفرماید ایاکسی هست ک مرا بخواند تا دعایش رابپذیرم ؟آیاکسی هست که ازمن بخواهد تا به اوبدهم ؟ آیاکسی هست ازمن برای گناهانش آمرزش بطلبد تا گناهانش رابیامرزد
ثلث آخرشب ۳ساعت قبل نماز صبح میباشد

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

عجب چیزایم خواستی!

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم ی سری شوهرم صبح میخواست بره بیرون باهام ی بحث کوچیک کردولی دلم خیلی شکست تادروبست و رفت زدم زیرگریه گفتم خداامروز جوابتوبده،شب ک اومد گفت خدا بهم رحم کرد نزدیک بود ی تصادف بدی کنم،گفتم بخاطراینکه دلمو شکوندی موقع رفتنی،دیگه ازاون ب بعد گوش شیطون کر اینجوری نمیره بیرون.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
منم ی سری شوهرم صبح میخواست بره بیرون باهام ی بحث کوچیک کردولی دلم خیلی شکست تادروبست و رفت زدم زیرگ ...

امروز ازسرکار زنگ زد گف پاهام خیلی درد میکنه

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...