2737
2739
عنوان

خندم میگیره از زندگیم .🙂

264 بازدید | 7 پست

عاشقش بودم عاشقم نبود .. فامیل بود ‌. هرکاری کردم محلم نداد دوسال گذشت کنارش گذاشتم بزرگ تر شدم برگشت اومد خاستگاری ک الان وقتش ‌باهم باشیم الان دیگ آبروریزی نیست ما فامیلیم نمیشه باهم دوس باشیم فقط ازدواج من دیگ عاشقش نبودم .. دوسال دقیق تلاش کرد ک قبولش کنم ..

ازین ور ی پسره رو دوس داشتم دوسم داشت اصلا نمیدونم چطور شد ازدواج کرد ول کرد رفت .. اینم از عشق دو طرفه ام . 

تو این گیر و دار فامیلمون عجیییب عاشقم بود دوسش نداشتم محلش ندادم ول کردم رفتم دیگ نخواست من و الان پروف گذاشته ب اسمk .. همه میدونن با ی کیمیا نامی دوسته .. ولی هیچوقت واسه من ازین پروفا نزاشت و ازین کارا نکرد .. 

حالا با اون پسر اولیه ک فامیله نامزد کردم ‌. 🙂این چ زندگی بود .. این همه چرخ چرخ .. ای روزگار .. واقعا هرچی قسمت باشه همون میشه 

کاربر سابقم .. خودم خواستم بترکوننم ..😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزن دنیا بزن رسمت چنین است سزای دل ب تو دادن همین هست 

تابوده همین بوده تا هست چنین باشد 

اونی ک تو دوسش داری دوست نداره اونی ک تورو دوست داره باز تو دوسش نداری اونیم ک هم تو دوسش داری هم اون باز بهم نمیرسین

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
2738