2733
2734
عنوان

خیلی دلم میخواد بدونم علت اینکه خواستگار میاد وبعد خبری نمیشه چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6432 بازدید | 316 پست
برن بابا اونوقت ک خوشن ک نمیان بگن پیش من و تو ک فقط هی میان میگن ازدواج اَخ و پیفه

دقیقا 

همشم میگن هیچ خبری نیست 

اولا قرار نیست خبری باشه ازدواج برا ارامشه روحه 

بعدشم اگر خبری نیست چرا خودشون متاهل شدن

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم روانشناس ها هم میگن همون اول پای تلفن نگین. بزارین یک جلسه بیان بعد

دقیقا وقتی شما اونو پسندیدی و اونم شمارو اونموقع باید بگین ولی زمانی شما اونو هنوز ندیدی لزومی نداره جدایی قبلتو بگی

الان وضعیت مملکت ما خیلی خرابه مشکلات تا یه جای خوبه وقابل حل ولی بعضی وقتا آدمی بااین مشکلات دیوونه ...

حرف شما درست، ولی اینک میرن در خونه مردوم با احساس ي دختر بازی میکنن اونم دختری ک همه چی تمومه اسمشو چی میشه گذاشت دوست خوبم، کسی اجبارشون کرده بوده بیان ک ب اصرار آدرس میگیرن ولی دیگ نمیان

2728
فدات عزیزم 😜😜 با اهنگ امید حاجیلی تصور کن بیشتر می‌چسبه 😂😂😂

🤣🤣🤣دمت گرم عشقم😂

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
برا من ک اصن پاشونو تو خونه هم نمیزارن حداقل بگم نپسندیدنم. حرفمو میزنن میگن میام ولی خبری ازشون نمی ...

انشاءالله که کسی بیاد که قراره خوشبختت کنه و در کنارش آرامش داشته باشی...این نمونه ها برای منم کم نبوده

2738
برا من ک اصن پاشونو تو خونه هم نمیزارن حداقل بگم نپسندیدنم. حرفمو میزنن میگن میام ولی خبری ازشون نمی ...

الهی بگردم ، شما قبل اینکه بیان خونتون تلفنی با خواستگارا مکالمه داری عزیزم!؟ 

یا زنگ میزنن قرار تعیین میکنن و نمیان؟ 

دقیقا وقتی شما اونو پسندیدی و اونم شمارو اونموقع باید بگین ولی زمانی شما اونو هنوز ندیدی لزومی نداره ...

درسته عزیزم...فکر میکنم در این دو سه مورد اشتباه از خودمون بوده...که زود این قضیه رو مطرح کردیم

فدا ژیگولم 😘😘😜🤣🤣

تی فدا مدا😂🙏🏻🙏🏻👍

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍