2737
2734

سلام عزیزان

برای شما چند بار پیش اومده؟؟؟

برای من در فاصله ی بین ۲۰تا ۳۰که هر خواستگاری اومد بعدش خبری نشد..بااینکه چهره ام معمولیه...و در نظر تمام  همسایگان  و آشنایان خوش نامم.تعریف از خودم نمیکنم ولی .. واقعا اذعان  می‌کنند دختر نجیبی هستی ....

در ۳۱سالگی یک عقد در حد نامزدی داشتم که جداشدم ..ولی اسم نامزدم پاک شد از شناسنامم

در فاصله ی این دو سال تقریبا دو سه تا خواستگار تلفنی تماس گرفتند که باز هم به محض شنیدن این موضوع دیگه پیگیری نکردند..

گاهی فکر میکنم نباید پدرم از همون اول موضوع رو می‌گفت ...ولی خب خودم معتقد بودم همه چی رو از همون اول با صداقت باید عنوان کرد

الان هم روزهام طوری داره میگذره که انگار نمی‌خواد این تقدیر به سوی حداقل ذره ای خوشبختی و آرامش تغییر کنه...

هر وقت واحد پایین خونمون میرم که متعلق به داییمه وجهازم اونجاست.. با خودم فکر میکنم واقعااا حکمت اش چی بود پس که عقدم تا به خریدن جهاز پیش بره وجدا بشم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی ب عقد و اینا نداره، مام ک مجردیم میان ولی دیگ نمیان خبرمرگشون😁

😂 😂 😂 😂 😂 😂 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2738

خب خیلی دلایل داره معمولا کسایی ک میان خاستگاری خیلی به همه چیز دقت میکنن از سرو وضع و خونه زندگیتون و طرز حرف زدنت

بعدم شاید باهم حرف زدین و ایده ال اقا پسر نبودی 

مثل زمانایی ک خودت کسی رو رد میکنی چون با استانداردات جور نیست

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
🤗اینم شانس مایه

منم قبلا همین فکرو میکردم ولی الان میگم ماشاالله مردم اینقدر تو زندگیشون مشکل گرفتاری بدبختی خیانت دارن خداروشکر میکنم مجردم حداقل فکر قسط خونه ماشین ندارم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

من انقدر از این حرکت بدم میومد، به نظرم باید زنگ بزنن بگن که منصرف شدن. علتش هم خب نگن ولی لنگ در هوا نگه داشتن طرف مقابل خیلی زشته واقعاً

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706