2733
2734
عنوان

طلا برای نوزاد دختر چی بخرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4128 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه دختر داشته باشم تا زمانیکه خودش ازم نخواد گوششو سوراخ نمیکنم چون معتقدم بدن خودشه و اختیارشو ...

دقیقا من خودم گوشواره دارم ولی نمیندازم متنفرم دخترمم گذاشتم خودش ک بزرگ شد بکنه😄

کم دزدی طلا نمیشه خیلی میترسم

مامی بهار و بهراد  
2728
ان یکاد که محافظش هم باشه از چشم زخم بهتره ولی تو این اوضاع اقتصادی جالب نیست گوشوار تو گوش بچه ...

و ان یکاد فقط یه آیه از قرانه اثری برا چشم زخم نداره برا چشم زخم چهارقل و آیت الکرسی خوبه

دختر النگو اینا خوشگل میشه مخصوصا ک تپلی باشه.من واسه پسرم بدنیاواومدنی وان یکاد گرفتم ک وصل میکردینم به لباسش تولد ی سالگیشم دستبند گرفتم ک روش اسمش حک شده بود و پشتش تاریخ تولدش اونم خیلی نازه عروسی اینا میندازم دستش پسرونه ام هست مدلش

محکم بشین دلم این دور اخره
2740
والا الان همه جای دخترا سوراخ سوراخه از پرسینگ و اینا گرفته تاچیزای دیگه

شاید دختر آینده ی من خوشش نیاد ! اگه دوست داشت میتونه بعدا به خواست خودش همه جاشو سوراخ و پرسینگ  کنه ولی من بدون اجازش تو بدنش تغییر ایجاد نمیکنم

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد