2733
2734
عنوان

طلا برای نوزاد دختر چی بخرم ؟

4128 بازدید | 51 پست

من یه نی نی دختر دارم چند هفته دیگه ان شاءالله به دنیا میاد براش طلا چی بخرم به نظرتون ؟ 

خودم پلاک زنجیر به اسم خودش و گوشواره و دستبند مد نظرمه .. نظر شما چیه ؟

پلاک زنجیر به اسم خودش بهتره یا و ان یکاد ؟

از چند وقتگی میتونم از طلاهای استفاده کنم ؟ از چند وقتگیش میشه گوششو سوراخ کنیم ؟

پیشاپیش ممنون از نظراتتون

من النگو آیینه ای دوست دارم،با دستبند پلاک

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

دستبند

النگو هم برای نی نی ها خیلی خوشگله

پلاک اسمش

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من دوستم یه پلاک بسم الله الرحمن الرحیم داشت وای خیلی ناز بود،،،از این دستبد ها هست یکم مث النگو هست خیلی نازن

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

من اگه دختر داشته باشم تا زمانیکه خودش ازم نخواد گوششو سوراخ نمیکنم چون معتقدم بدن خودشه و اختیارشو داره شاید بعدا اصلا بعدا خوشش نیاد گوشش سوراخ باشه . 

پلاک زنجیرم برای بچه ی زیر سه سال خطرناکه چون ممکنه قورتش بده

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ایت الکرسی که محافظش هم باشه از چشم زخم، بهتره..زنجیر نباشه پلاک که بزنی به لباسش

ولی تو این اوضاع اقتصادی جالب نیست گوشوار تو گوش بچه کردن یا دستبند!! دزد زیاد یک لحظه دوراز جون میکشن،،هم بچه ناقص میشه هم طلا سرقت

مد الان سادگی و شیکی هست

گوششو توبیمارستان خصوصی باشه سوراخ میکنن واللا نکردن خودت زود برو سوراخ کن چهل روز بعد گوشواره بزن 

به گوششش 

ان یکادهم فکرکنم بیارن براش

گوشواره بگیر بعدکه بزرگترشد النگو یکی دوسالش شد زنجیر وپلاک چون ممکنه پاره کنه یا.

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
من اگه دختر داشته باشم تا زمانیکه خودش ازم نخواد گوششو سوراخ نمیکنم چون معتقدم بدن خودشه و اختیارشو ...

والا الان همه جای دخترا سوراخ سوراخه از پرسینگ و اینا گرفته تاچیزای دیگه

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)