2737
2739
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 146 پست
نه عالیه اصلا مورد نداره. آره واقعا بعضیاش داغونه،بعضیاش آبکی اشک لیلی هم تنها رمانیه که صحنه نداش ...

ممنون 🌸🍒🌹... اخه بعضیا دیگه از ریز به ریز مسائل ..... رو  مینویسن  این اخلاقی نیست به نظرم .. وگرنه در حد متعادل اشکالی نداره  ولی بعضیا شورشو در اوردن 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نویسنده اش دختر بود سه جلد بود الان ادامه اش رو نوشته؟!

آره نوشته خانم نشاط با نام صوبر،من فکر میکردم صابره😂

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2728
اره منم خودآزار نگه میداشتم شب تو تاریکی وقتی همه خوابن بخونم اون صحنه هایی هم که قشنگ میگفت تجسم م ...

باور کن ماخودآزاری داریم.من عاشق فیلم ترسناکم که سکته کنم نمیدونم چرا

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
ممنون 🌸🍒🌹... اخه بعضیا دیگه از ریز به ریز مسائل ..... رو  مینویسن  این اخلاقی نیست به ن ...

واقعا آره

بعضی خواننده ها نوجوونهان که همه چیز رو براشون شرح میدن😒

فدات گلم.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2738
من خیلی وقت پیش خوندم جن و جن گیری حرف نداشت داستانش

چ وحشتناک.  نمیترسیدی بعدش😓😓

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
باور کن ماخودآزاری داریم.من عاشق فیلم ترسناکم که سکته کنم نمیدونم چرا

منم اونجوریم ولی دیگه الان نگاه نمیکنم چون واقعا تو ذهن تاثیر منفی میذاره خدایی نکرده بعد یمدت بیمار میشی

استارتر یه رمان خوب معرفی کن برم بخونم فقط از این عاشقانه های چرت نباشه مرسی😑💚

از دولت عشق

زن زیرک

چهار اثر از فلورسانس

بیشعوری

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
من واقعا از جن میترسم و میدونم که جنبشو ندارم بخوام رمان در مورد جن بخونم عوضش عاشق خوناشامم👿

گرگ و میش همه جلداش عالیه

کسی سایت ۹۸ ایا رو یادشه؟یکی از رمانایی که دنبال میکردم نصفه موند😶

اره من میخوندم چی بود اسمش

2706