2733
2734
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 146 پست
خوبه بعد نیست البته من چند سال پیش خوندم شاید اونموقع خیلی برام ترسناک بود 😄

من تا حالا رمانی به ترسناکی و قشنگی هیچکسان نخوندم.واقعا جای هیچ حرفی باقی نمیذاشت.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
اره منم خودآزار نگه میداشتم شب تو تاریکی وقتی همه خوابن بخونم اون صحنه هایی هم که قشنگ میگفت تجسم م ...

😂😂😂😂😂

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا حالا رمانی به ترسناکی و قشنگی هیچکسان نخوندم.واقعا جای هیچ حرفی باقی نمیذاشت.

فقط ترسناک میخونی؟ 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2728
من یادمه مسافرت بودیم همه خواب بودن ۴ صبح داشتم میخوندم دستشوییم گرفت داشتم میمردم اخرش مامانم و بید ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

وای خدا من باردارم شدیدا وسوسه شدم برم بخونم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️☹☹

نخون عزیزم ،واقعا ترسناکه،واسه بچت استرس خوب نیست.

یعنی من جوری بود که همش حس میکردم یکی همراهمه.

2738
فقط ترسناک میخونی؟ 

همه ژانری میخونم

ولی ترسناک رو بیشتر دوست دارم.

رمانای عاشقانه ی ایرانی که همشون کپی همن خسته میشه ادم

اگه صحنه نداره  منم میخونم  

محدودیت سنی داره ؟ 

والا اونایی که میزنن  مثبت ۱۸   مثبت سی باید بزنن  از بس بعضیا گند زدن به رمانا 

اگه غیر ترسناک خواستین 

عبور از غبار 

موج نهم 

بانوی قصه 

زن کمانگیر 

هبوط 

با سنگ ها آواز می خوانم 

اسطوره 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
من خوندم تا یه مدت خوابای ترسناک و جن و ازاین حرفا میدیم تا یکی بهم گفت سوره ی ال عمران رو بخون نمید ...

آره فکر کنم بر اساس واقعیت بود من خیلی دنبالش میرفتم ولی به نتیجه نرسیدم😎

اگه صحنه نداره  منم میخونم   محدودیت سنی داره ؟  والا اونایی که میزنن  مثبت ۱۸ ...

نه عالیه اصلا مورد نداره.

آره واقعا بعضیاش داغونه،بعضیاش آبکی

اشک لیلی هم تنها رمانیه که صحنه نداشت😅

2706