2733
2734
عنوان

کسایی ک زندگی سالم دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 151 پست
قیمتاشون چقدر باهم متفاوته؟شکر سرخ و سفید؟؟؟ جای برنج سفیدم برنج قهوه ای استفاده کنین خیلی سالم ت ...

شکر سرخ الاح کیلو 12 بود

برنج قهوه ایم عزیزم کربوهیدراتش دقیقا مساوی برنج سفیده

کسی ک کم تحرکه براش سمه

شبا دیگه ساعت ۱ باید خواب باشم 

آب در طول روز میخورم زیاد

صبحانه حتما میخورم مفصل 

مصرف روزانه زنجبیل و لیمو دارم به خاطر همین اندامم عالیه عالیه

شبا قبل خواب گلاب و کرم دور چشم میزنم 

همه چی تازه میخورم فریزر نه 

گوشت قرمز خ خ محدود میخورم 

ویتامین دی هر ماه میخورم 

هر روز دوش میگیرم و روزی دو تا سه بار مسواک و نخ 

غذای سرخ کردنی خ خ محدود 

نوشابه ۱۰ ساله نخوردم 

پیتزا سالی یکی دوبار و سوسی و کالباس اینا هر چند ماه شاید یکبار 

و..

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایش عقط عروسیا میکنم مابقی فقط سرمه

قبلا زیاد میکردم دیدم پوستم داره داغون میشه

به جز گوشت که یجا میخریم چیزی فریز نمیکنم تازه میپزم

سعی میکنم خام بخورم چیزایی که میشه خورد

مثلا با خورشت گوجه سرخ نمیکنم

به خاطر ویتامین خامشو  میزارم البته بجز مهمونی

به جای ترشی از سالاد و سبزی استفاده میکنم

یه مدته سیر تازه میگیرم یه وقتایی میخورم که میدنم نه جایی میریم نه کسی میاد 

بستنی و کیک وخودم درست میکنم قبلا میخریدیم

ساندویچ و همبرگر و سسیس ونوشابه و ....نه خودم میخورم نه میزارم همسرم بیاره خونه حالا شاید با دوستاش خورد

غذا رو کم نمک درست میکنم

شکلات و شیرینی زیاد نمیخورم

پفک رو حذف کردیم

....

پیج @morabakproducts

ممنون....پیدا کردم..

موفق باشین

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2728
بله دقیقا همینو من خودم درست کردم با سبک خودم خیلی راحتم ممنون عزیزم خوشحالم شمام بااین روش اشن ...

من تو قسمت هبیت ترکر لنگ میزدم

ک اومدم اینجا😍😍

منو با زوایای بیشتری اشنا کردی🌹

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
وایییی کلی ایده بهم دادی😍😍😍😍 ممنونم😘😘😘😘😘😘😘

از صمیم قلبم خوشحال شدم که ایده گرفتین❤❤

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
بخورید ولی کم مثلا هفته ای یکی دو وعده چون انسان عصر ما کم تحرکه اینهمه کربوهیدرات و قند برنج رو ن ...

ممنونم خانومی باید همین کارو کنم 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2738

الان که نگاه میکنم در گذشته زندگی  به مراتب سالم تری داشتم .روغن و شکر و نوشابه و فست فود خیلی کم مصرف میکردم سحر خیز بودم ...

استارتر جان دستت درد نکنه تاپیکت یه یادآوری بود برام باید دوباره برگردم به عادت های قدیمیم.

پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک .

من روتین پوستی برای شب و صبح دارم

برای رسیدگی به موهام هم همین طور

هر روز یوگا میکنم

هر روز سالاد و اسموتی میخورم

هر روز یه فنجون چهارمغز و چند تا انجیر به عنوان میان‌وعده میخورم

مولتی ویتامین و ویتامین دی مصرف میکنم

روزی دوبار مسواک و یکبار نخ دندون میزنم

غذای سرخ کردنی اصلا نمیپزم و خیلی به ندرت توی مهمونی یا رستوران سرخ کردنی میخورم

از روغن کنجد، زیتون و نارگیل برای پخت و پز استفاده میکنم

مصرف کربوهیدراتم کمه و نون و برنج کم میخورم

نوشابه و سوسیس کالباس و غذاهای بی ارزش هم نمیخورم معمولا

فقط خوابم نامنظمه که سال‌ها درگیرشم و نتونستم درستش کنم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
شبا دیگه ساعت ۱ باید خواب باشم  آب در طول روز میخورم زیاد صبحانه حتما میخورم مفصل  مصرف ...

صبحا چ ساعتی بیدار میشین؟

و چند مورد خوراکی برای صبحانه؟؟؟؟؟

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
الان که نگاه میکنم در گذشته زندگی  به مراتب سالم تری داشتم .روغن و شکر و نوشابه و فست فود خیلی ...

فدای شما

امیدوارام تاپیک کاربردی باشه😘😘😘

تحرک و با ورزش پر کن کار خونه خیلی غیر اصولیه ب همه جای ادم فشار میاد ادم و داغون میکنه نظرت؟

مخالفم

اتفاقا حدیث داریم تحرک باید هدفدار باشه و مومن در راه یه کار مفید باید خودش و خسته کنه

اونجوری ثوابم داره

من روتین پوستی برای شب و صبح دارم برای رسیدگی به موهام هم همین طور هر روز یوگا میکنم هر روز ...

غذای سرخ کردی نمیپزین

یعنی ابپز و بخار پز؟

من تو قسمت هبیت ترکر لنگ میزدم ک اومدم اینجا😍😍 منو با زوایای بیشتری اشنا کردی🌹

تو گوگل سرچ کنید

مطالب قوق العاده ای هستن

که یادتون میده چطور نمره گذاری کنید و کم کم عادات خوب رو افزایش و عادات بد رو کاهش بدین

خیلییییی خوشحالم که کمکتون کردم

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706