2733
2734
عنوان

کسایی ک زندگی سالم دارن

1615 بازدید | 151 پست

چ عادتای سالمی دارید؟

تو هرررر زمینه ای

ارایشی بهداشتی

تغذیه

رفتارهای اجتماعی

هرچی؟؟؟

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینوازهرکی می‌پرسی ازمن نپرس چون خودم پاچیدم😎

😑😑😑چقدرم استقبال شد از تاپیک

حیرت زده شدم😐

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

تو این سن سردرگمم منم!

اصلا همینایی که شما گفتید نمیدونم باید از کجا شروع کنم!

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2738
وسایل برقی حداقل ممکن رو خریدم ک با دست کارا رو بکنم تحرکم زیاد باشه حتی الانم تو فکرم خونه با جارو ...

تحرک و با ورزش پر کن

کار خونه خیلی غیر اصولیه

ب همه جای ادم فشار میاد

ادم و داغون میکنه

نظرت؟

من خیلی سالمم نسبت به اطرافیانم  

لطف میکتی چند مورد بگی؟😍

2706