2733
2739
عنوان

هول اگزوم (آزمایش ژنتیک)

| مشاهده متن کامل بحث + 26255 بازدید | 99 پست
علم ژنتیک خیلی پیچیدس معلول ذهنی جلوشونه آزمایشم دادن ولی تشخیص نمیدن دلیل عقب افتادگی کدوم جهش ژنی ...

عزیزم هزینش چقد شد واستون؟به منم نمیگفت حالا این آزمایشارو بدی آخرش چی میشه تازه میگفت فعلا این آزمایشارو میدی ببینیم ژن مشکل دار دارین یا نه بعدا اگه خواستی باردار بشی میفهمیم چند درصد ممکنه بچتون مریض باشه،آخرشم فقط درصد میدادن😑بد گفت دقت آزمایشام ۸۰ درصده ۱۰۰ درصد نیست تازه این همه هم خرج کنیم شاید اصلا باردارم نشم چون تاحالا هیچ اقدامی نکردیم😒ما پول جمع کردیم که مثلا امسال اقدام کنیم ولی این هزینه هایی که اول کاری واسه زنتیک میخواستن بگیرن دیگه چیزی واسه بعدش نمیموند اگه یوقت مشکل نازاییم داشته باشیم که دیگه هیچی😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هزینش چقد شد واستون؟به منم نمیگفت حالا این آزمایشارو بدی آخرش چی میشه تازه میگفت فعلا این آزما ...

هر آزمایشی 7200

قبلش همسرتون تست اسپرموگرام و خودتون هم آزمایش بدین تا مطمین بشیت مشکل بارداری ندارین 

دو تا آزمایش سادس

2728
سلام به همگی  کسی چند وقته اخیر ازمایش ژنتیک داده؟  مخصوصا wes هول اگزوم میدونین امکان ...

من فردا بايد بدم اين آزمايشو

خيلي راجع بهش تحقيق كردم. هزينشم از نفري ٧ ميليون تا نفري ١٤/٥ ميليون دادن. ولي در نهايت دكتر غفوري مقدم به من گفتن كه اين آزمايش اگر صفر تا صدش توي آلمان انجام بسه يه چيزي حدود ٢٨٠٠ يورو هست يعني حدودا ٨٠ الي ٩٠ ميليون. جوابش هم ٦ هفته اي مياد. اين قيمتايي كه ميگن اين آزمايشگاه ها يه سري كاراشو خودشون انجام ميدن براي آناليز ميفرستن يا كره يا چين يا مالزي در نهايت جوابشو هم خودشون تشخيص ميدن براي همينه كه قيمتش اينه. كه اونم فقط خوشبينانش ٧٥٪؜ جوابش مستند هست. ولي به من پيشنهاد دادن آزمايشگاه نسل اميد برم كه صفر تا صد اين كار توي ايران انجام ميشه و هزينش نفري ١٢ ميليون هست. جوابشم ٣ تا ٧ ماه طول ميكشه. ولي جنبه اقتصاديشو در نظربگيريم اول بهتره خانم انجام بده اگر ژن معيوبي ديده بشه فقط اون ژن رو براي آقا بررسي ميكنن كه اون هم هزينش ٣ تا ٤ ميليونه. درصد جوابش هم ٢٠ تا ٢٥٪؜ هست. ولي اگر در اين آزمايش ژن معيوب كشف بشه بعد از بارداري در هفته ١١ الي ١٥ از جنين نمونه ميگيرن اگر مشكل داشته باشه دستور سقط ميدن. ولي اگر اين آزمايش انجام نشه يا انجام بشه و جواب منفي باشه اجازه نمونه گيري از جنين داده نميشه.

من فردا بايد بدم اين آزمايشو خيلي راجع بهش تحقيق كردم. هزينشم از نفري ٧ ميليون تا نفري ١٤/٥ ميليون ...

دوست عزیز شما آزمایش دادین؟جوابش چطور بود؟

منم میخوام با پسرعمه مم ازدواج کنم و باید این آزمایش رو بدیم

2740
سلام ما هم آزمایش هول اگزوم دادیم هر کدوم 7200  آزمایشگاه پارسه تهران  اول من آزمایش داد ...

شما کدوم شهرین؟  منم میخوام تحت نظر باشم برا ژنتیک  همسرم مشکل دارن میترسم به بچه م منتقل بشه  بیماری اتاسمی

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
سلام عزیزم،شما آزمایش ژنتیک انجام دادین؟

بله عزیزم انجام دادیم جوابش اومد ۹ تا ژن معیوب پیدا شده که کیش ژن غالبه و احتمال انتقال عقب ماندگی به جنین پسر ۵۰ درصده الان میگه باید این نه تا تایید بشه و همسرت هم ازامایش کامل بده و هرژنی پیدا شد تایید بشه حدود ۱۲ تومن دیگه خرجشه بعد توی جنین تو رحم بررسی میشه اون نمیدونم شاید ۶ تومن خرجشه حالا موندیم هنوز نرفتیم واسه بقیش پول نداشتیم 

بله عزیزم انجام دادیم جوابش اومد ۹ تا ژن معیوب پیدا شده که کیش ژن غالبه و احتمال انتقال عقب ماندگی ب ...

من آخرای آذر بود رفتم فقط از من گرفتن هزینش شد ۱۱ تومن،بعدگفتن جوابش که بیاد ببینیم چندتا ژن معیوب هست همون رو تو همسرم بررسی میکنن،گفتن هر یه دونه ژن معیوب۱۵۰۰ میگیرن،ببخشید این رو متوجه نشدم،فعلا فقط از شما گرفتن یا از هردوتان؟و اینکه ژن غالب یعنی چی؟من به شوهرم گفتم اگه ژنهای مشابهمون بیشتر از یکی باشه تخمک اهدایی میگیرم

من آخرای آذر بود رفتم فقط از من گرفتن هزینش شد ۱۱ تومن،بعدگفتن جوابش که بیاد ببینیم چندتا ژن معیوب ه ...

یه مرحله دیگه اون ژن هایی که پیدا کنن رو تایید میکنن دونه ای ۶۰۰  واسه من یه ژن غالب پیدا کردن که نیاز نیست تو شوهرمم باشه همینجوری اگه فقط خودمم انتقالش بدم جنین پسر رو عقب مانده ذهنی میکنه ولی رو دختر اثر نداره یعنی اگه خودم الان پسر بودم عقب مونده میشدم خدا بهمون رحم کنه فعلا که موندم چیکار کنم ☹☹☹

یه مرحله دیگه اون ژن هایی که پیدا کنن رو تایید میکنن دونه ای ۶۰۰  واسه من یه ژن غالب پیدا کردن ...

یعنی اگه شما بچتون پسر بشه خدایی نکرده عقب مانده ذهنی میشه با اینکه همسرتون اون ژن رو نداره؟بهتر نیست تخمک اهدایی بگیری،من اگه خدایی نکرده اینطوری بشه تخمک اهدایی میگیرم،چون طاقت یه داغ دیگه رو ندارم

2706