2737
2739
عنوان

شما هم سینتون چرکی میشه؟

345 بازدید | 54 پست

هر وقت خیلی خیلی ناراحت میشم داخل سینه ام یه توپ چرکی ایجاد میشه.شما هم اینجوری میشید

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کیست داری..برو دکتر

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2731
حتما کیسته  برو دکتر خوب

نمیدونم خودمم بهداشت خوندم ،ولی هر بار اینجوری میشه

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘

من شنیدم کیست به خاطر غم و غصه ایجاد میشه جوشو نمیدونم 😐

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر

منم کیست سینه دارم گاهی اینجوری میشه🙄

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2740

من مشکل هورمونی زیاد دارم،عصبی نیستم ولی مشکلات زیاد دارم

منم کیست سینه دارم گاهی اینجوری میشه🙄

میشه بگی چجوریه؟برام توضیح بده لطفا

اول دکتر برو بعدشم اصلا بهش ور نرو

دکتر،همونا بیچارم کردن وقتی ۱۷ سالم بود برام ال دی تجویز کردن به خاطر موهای زائد و پریودی نامنظم بیچاره شدم سکته مغزی کردم

میشه بگی چجوریه؟برام توضیح بده لطفا

سینم تیر میکشه. وقتایی که عصبی میشم بدتر میشه بعد هرازگاهی همون سینم چرکی میشه یا سرخ میشه زیر پوستی  تااینکه خودش میره

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
سینم تیر میکشه. وقتایی که عصبی میشم بدتر میشه بعد هرازگاهی همون سینم چرکی میشه یا سرخ میشه زیر پوستی ...

من یه حالتی میشه که مشخصه چرک جمع شده،چون هر بار خالیش میکنم،درد زیادی داره