2733
2739
عنوان

بچه ها با یه اقا اشنا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 38 پست
🍂 سی و چند سالگی یک زن را هرکسی نمیفهمد. سی و چند سالگی یک زن یعنی جمع دلفریبی و شیطنت ضرب در وقار ...

دقیقا

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر خوبیه خوش قیافست فقط خونه ووو...

عزیزم همه ک خونه و ماشین ندارن اولش 

ببین از همون کشاورزی چقد درمیاره 

اکثر کشاورزا شغل دومی هم دارن 

بگو پیدا کنه یه کار نیمه وقت 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
دقیقا

🎻

🔹همیشه یادتان باشد
که زندگی پیشکشی است برای شادمانی و خوب زیستن،

لبخند زیباترین آرایش هر فرد است و مثبت اندیشی کلید خوشبختی.

🔹زندگی کوتاه تر از آن است که خود را بخاطر مسائل بی ارزش دچار استرس کنید.
از همه لحظه های عمرتان لذت ببرید، کمتر قضاوت کنید و بیشتر بپذیرید.

🔹و مادامی که به کسی آسیب نمی رسانید همانگونه که دوست دارید زندگی کنید.

و اهمیت ندهید که دیگران درباره شما چگونه فکر می کنند و چه می گویند...

💟 

2738

من بابام کشاورزه 

اول ک شغلی هست ک بستگی به بازار داره یهو میبنی دوبرابر ی پزشک بهت میرسه 

اگه باغ داشته  باشه ک خیلی عالی تر میشه ....

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
🍂 سی و چند سالگی یک زن را هرکسی نمیفهمد. سی و چند سالگی یک زن یعنی جمع دلفریبی و شیطنت ضرب در وقار ...

اقا قصدم شوخیه فقطا ولی اینو گفتن ک شوهر کننن😂

کسییی ناراحت نشه شوخی بود

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
🎻 🔹همیشه یادتان باشد که زندگی پیشکشی است برای شادمانی و خوب زیستن، لبخند زیباترین آرایش هر فرد ا ...

الان باز بگم دقیقا یکی دیگه از این خوشگلا میذاری؟   

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
جدا؟کشاورزا درامدشون چطوره

بعضی کشاورزا درامد  زیادی دارن مثلا اطراف ما چن نفر هستن سیب زمینی و گندم خیلی زیاد میکارت در امد میلیاردی دارن بهترین خونه و چندتا ماشین دارن مونده چه کشاورزی باشع 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
اقا قصدم شوخیه فقطا ولی اینو گفتن ک شوهر کننن😂 کسییی ناراحت نشه شوخی بود

🌸🍃من روزهای خوب را ،
من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ...
و می دانم که یکی از این روزهای بهاری ،تمامِ اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و درختانِ تحول ، جوانه خواهند زد
من بالای آسمانِ این شهر ، خدایی دیده ام که هر غیر ممکنی را ممکن می کند ،
می دانم روزی می رسد که خاطراتِ روزهای سخت را مرور خواهیم کرد ، نفسی عمیق خواهیم کشید و آرام , زمزمه خواهیم کرد ؛ " تمام شد " ...
من به معجزه ی امید و عشق ،
من به بزرگیِ پروردگارم،،،
ایمان دارم... 🍃🌸

انشالله به آنچه شایستگی شماست خواهید رسید

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌹

🌸🍃من روزهای خوب را ، من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ... و می دانم که یکی از این روزه ...

ها 🤣🤣🤣🤣😂😂 

الان باز بگم دقیقا یکی دیگه از این خوشگلا میذاری؟    

📝

من همیشه احساس خوشحالی می کنم ، میدانید چرا ؟
زیرا هیچ چیزی از هیچ کسی توقع ندارم!
توقعات همیشه آزاردهنده هستند...
زندگی کوتاه است ؛
بنابراین به آن عشق بورزید.
شاد باشید و لبخند بزنید.

فقط برای خودتان زندگی کنید .
و قبل از اینکه سخن بگویید ، گوش بسپارید .
قبل از اینکه بنویسید ، فکر کنید .
قبل از اینکه خرج کنید ، بدست آورید .‌‌
قبل از اینکه دعا کنید ، ببخشید .
قبل از اینکه آزار رسانید ، احساس کنید .
قبل از اینکه نفرت بورزید ، عاشق باشید .
قبل از اینکه جبران کنید ، تلاش کنید .

و قبل از اینکه بمیرید ، زندگی کنید!

✨ 

2706