2737
2739
عنوان

چرا اکثریت مادرا بعداز بچه دارشدن پشیمون میشن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 126 پست
ان تي رفتم گفت احتمالا دختره ولي قطعي نگفت  ٥ تير بايد برم انوماليي 😆

😘عزیزم ناراحت میشی دخترباشه؟شوهرت چی میگه؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
سلام من فکر میکنم بیشتر بخاطر خستگی مسئولیت هاست  وظایف خانه و بچه داری با هم روی دوش خا ...

منم نمیخوام بچه،ولی همه میگن شوهرت الان جوونه بچه نمیخواد 10سال دیگه رو حرفش نمیمونه یا طلاقت میده یا میره یه زن دیگه میگیره،دلیلم واسه بچه دار شدن فقط حفظ زندگیمه اگرنه هیچ جوره درک نمیکنم چرا حتما همه باید بچه دار بشن، کسی ام حرفمو متوجه نمیشه، انگار من زن نرمالی نیستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خی خیلی سخته.یکسره باید به فکر اون بچه باشی غذا لباس تمیزیش بیرون میری مواظب باشی چیزیش نشه مخصوصا تفریح و کوه.خب وقتی بچه مردمو میبینیم فوقش یه ساعت یا کمتر پیشمونه و بغلش میکنیم و میگیم وای چقد نازه گریه هم که کرد میدیم مامانش از سختیاش که ما نمیفهمیم.بعد اونجا میشه که هوس میکنیم بچه دار شیم. 

سلام دوستای خوبم،من نظرم اینه که قبل بچه دارشدن واقعا زندگیم هدف خاصی نداشت البته ورزش حرفه ای میکرد ...

واقعادرسته جاری من تو روستاس خونه و حیاط بزرگ۳۰۰متری دوتابچه داره همش توحیاط دارن بازی میکنن خونش عین دسته گل خودشم صبورباحوصله اصلا سربچه ها دادنمیزنه بچه هاش آزادن انقدراضیه به فکر سومیشم هس

2731
آره به من میگن بعد بچه دیگه خودت نیستی دیگه خودتو فراموش میکنی زندگیت نابود میشه رابطت باشوهرت سردمی ...

از یه طرف این دغدغه های خودمون از یه طرف حرف دیگران، دیروز یه نفر بهم گفت اگه بچه دار نشی بعدها شوهرت دلش بچه میخواد اما تو دیگه باردار نمیشی اونوقت طلاقت میده یا میره یه زن دیگه میگیره. از دیروز فکرم داغونه تو بد برزخی گیر افتادم به هیچ عنوان نمیخوام بچه ولی زندگیمم نمیخوام بپاشه. 

خی خیلی سخته.یکسره باید به فکر اون بچه باشی غذا لباس تمیزیش بیرون میری مواظب باشی چیزیش نشه مخصوصا ت ...

خب به نظرم حتی همه ی این کارا لذت بخشه چراباید سخت باشه آخه

چون واقعا سخته 

ولی شیریناییم داره اما سختیش بیشتره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

بچه یه امید هس توزندگی..یجور پایبندی به زندگی هم هس.بیشترزن وشوهرایی که باهم مشکل دارن میگن اگه بچه نداشتیم یک لحظه هم تحمل نمیکردیم.من که عاشق بچه ام.ولی واقعا تربیت کردن بچه  خعیلی سخته.

از یه طرف این دغدغه های خودمون از یه طرف حرف دیگران، دیروز یه نفر بهم گفت اگه بچه دار نشی بعدها شوهر ...

چه آدم بیشعور و کوته فکری بوده اصلاخودتو ناراحت نکن مردم همیشه دهنشون بازه منم۲ساله ازدواج کردم فعلا تصمیم نگرفتیم واس بچه دارشدن

اطرافیان پدرمو درآوردن از بس میگن چرا بچه نمیاری؟خودت نمیخوای یا نمیشه؟کلی هم فازمنفی میدن که ممکنه نازایی داشته باشی زودتر اقدام کن

ولی من دیگه عادت کردم یه گوشم دره اون یکی دروازه

منم میخوام اقدام کنم وقتی میبینم بعضیا میگن شوھرمون عوض شدہ تو دلم خالی میشہ 💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
نمی‌دونم که.آخه چراباید باحرفای الکی بقیه رو بترسونن

بنظرم اونایی ک این حرفو میزنن اول اینکه حس یه لحظه رو میگن . دوم اینکه شاید بدون فکر کردن بچه آوردن و حالا تو مسئولیتش گیر کردن...شما اگه ب موقع بچه بیاری با سختی هام کیف میکنی

يعني واقعا فقط به خاطر حرف اطرافيان ادم بايد بچه دار شه؟؟؟يعني قبلش برنامه ريزي براي اينده اين بچه نبايد باشه 

تو اين اوضاع اقتصادي براي ايندش فكري كردين ؟يا فقط به خاطر دلمون ٢تا بچه بياريم

خب به نظرم حتی همه ی این کارا لذت بخشه چراباید سخت باشه آخه

اره میگم دیگه از دور خیلی قشنگ و نازه.سختیهای حاملگی و زایمان به کنار اصلا ندید میگیریم.ولی بچه که به دنیا بیاد انگار دنیات عوض شده.خدا نکنه که مریض بشه دیگه اونجاس کل موهات سفید میشه.من اگه بچم سرش بخوره جایی زودتر ازون سر خودم درد میگیره.

2706