2737
2739
عنوان

چرا اکثریت مادرا بعداز بچه دارشدن پشیمون میشن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 126 پست
یکی بهم گفت تو فک میکنی در موردش و باید بدون فکر انجامش بدی. ولی منم مث شمام خیلی فک میکنم

دقییییقا،امثال ماها خیلی تو عمق مسائل میرن👍

بچه دار شدن واسه ماها سخته چون نمیتونیم بیخیال باشیم و خودمونو گول بزنیم. 

دقییییقا،امثال ماها خیلی تو عمق مسائل میرن👍 بچه دار شدن واسه ماها سخته چون نمیتونیم بیخیال باشیم و ...

بله و نمیخوایم بچه رو واسه سرگرمی و تنوع و حرف مردم بیاریم ولی یه ناچار بودنم حس میکنیم. شما کی میخواین اقدام کنید،؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله و نمیخوایم بچه رو واسه سرگرمی و تنوع و حرف مردم بیاریم ولی یه ناچار بودنم حس میکنیم. شما کی میخو ...

دقیقا میخوام قانع بشم بعد بیارم نه سرسری. دکتر زنان که گفت قبل30سالگی اقدام کنی بهتره چون بعدش سخت میشه، خودم هیچ زمان دقیقی مدنظرم نیست منتظرم تو این دوسال معجزه بشه خدا به دلم بندازه میلشو. با اینکه باید زودتر تصمیم بگیرم اما هی ازش فرار میکنم و دست دست میکنم. 

اولي رو بد يكسال اوردم  دومي ناخواسته بود  سومي رو همسرممم ميخواست عاشق بچس دندونامم داغ ...

ببین کنم باردارم دندونم پدرمو در آورده ولی روغن حنظل از طب سنتی گرفتم خیلی خوبه قشنگ خفش میکنه ببین چی میکشم ک میگم خفش میکنهها 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
دقیقا میخوام قانع بشم بعد بیارم نه سرسری. دکتر زنان که گفت قبل30سالگی اقدام کنی بهتره چون بعدش سخت م ...

مثل من.حالا من دارم سعی میکنم خودما علاقمند کنم و بچه رو بین خودمون تصور کنم. بعضیا میگن پشیمونن که چرا زودتر نیاوردن چون مث عروسکشون شده. امیدوارم خوشبخت باشیم

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
واقعا؟؟من فکرمیکردم مردا بعد بچه دارشدن بیشتربه خانواده اهمیت میدن

من احساس میکنم خدا یکی از فرشته هاشو بهم داده از بارداریم تا الان اذیت نکرده همش میکه مامان جون عاشقتم .دو سالشه جونم براش میره.ولی خوب مردا باید همکاری کنن موقع واکسن زدن موقع از شیر گرفتن از پوشک گرفتن همکاری کنن بدقلقی نکنن صبر داشته باشن