2733
2739
سلام والا ازم فرصت خواسته که بره سرکار بعدم با خانوادش صحبت کنه ولی هنوز خبری نشده  واقعا نمیدو ...

خوب بذار بره سرکار، صبر کن بره، چون شاید بیاد، گفتم از لحاظ مالی وابسته خانواده هست، ولی اینکه جلوی مادرش دربیاد و فقط بگه شما، 50 درصده، چون مادرش یکی دیگه رو می خواد. انشا.. زود کار پیدا کنه

خوب بذار بره سرکار، صبر کن بره، چون شاید بیاد، گفتم از لحاظ کاری وابسته خانواده هست، ولی اینکه جلوی ...

بنظر شما آخرش به مادرش میگه یا نه آخرش ازدواج میکنیم تورو بگید حستون چی میگه  من بارها بهش گفتم این رابطع رو تموم کنیم قبول نمیکنه میگه فرصت بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر شما آخرش به مادرش میگه یا نه آخرش ازدواج میکنیم تورو بگید حستون چی میگه  من بارها بهش گفتم ...

میگه بهش،  ولی طول میکشه، اتفاقا خیلی پسر خوبی هم هست. امیدوارم زودتر کار پیدا کنه. 

2728
میگه بهش،  ولی طول میکشه، اتفاقا خیلی پسر خوبی هم هست. امیدوارم زودتر کار پیدا کنه.

داره میده سرکار الان مکانیکه چند شب پیش تصویری زنگ زده بود جلو خانوادش به دختر دایی کوچیکش میگفت میخام با این ازدواج کنم مثلا دیروز بهم میگفت به مامانت بگو فلان چیز واسه جهیزیه بخره 😕😔دارم داغون میشم 

پس بزار یکم پس انداز کنه.مهلت بده بعد جدی بگو بیاد.

خاله میخام امروز براش زنگ بزنم بنظرتون چی بهش بگم میخام ازش بپرسم با مامانش صحبت کرده یا نه ؟؟؟و اینکه بنژرتون تا چند وقت دیگه رسمی میاد خواستگاری

2740
خاله میخام امروز براش زنگ بزنم بنظرتون چی بهش بگم میخام ازش بپرسم با مامانش صحبت کرده یا نه ؟؟؟و این ...

بگو میدونم می خوای پس انداز کنی، صبر می کنم، ولی باید راجب به من با مادرت صحبت کنی. نظر مادرتو می خوام بدونم. همین.

بگو میدونم می خوای پس انداز کنی، صبر می کنم، ولی باید راجب به من با مادرت صحبت کنی. نظر مادرتو می خو ...

مرسی خاله جون ببخشید خیلی سئوال میپرسم شما حستون به رابطه ی ما مثبته 

پیامی که دادین برای من نیومد فقط مشخصه پیام اومده ولی نوشته ای نیس میشه برای من هم چیزی بگین هر حس ...

گفتم، احساس کردم، مثلا خود شما دختر زیبا و ساده ای هستی، خیلی هم زود باوری و سریع به دیگران اعتماد میکنی، مخصوصا کسی که محبتی بکنه، نذارید از وقت و انرژی شما استفاده کنن، رک ازشون بخواین که تکلیف شما رو روشن کنن.

2706