2737
2734
عنوان

یه خواستگار دارم قدش کوتاهه😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 191 پست
دهه ۸۰یا چیکار میکنن که همه ازدواج کردن!؟😑🤔😂

کاری نمیکنن 😐

خواستگار میاد قبول میکنن 😁

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عزیزم کلا سعی کن معیارهای ظاهری رو تا جایی که برات خیلی ازار دهنده نیستن از ملاک هات حذف کنی من هم ...

من و عشقم اختلاف قدیمون ۳۷ سانته😑

منم دوست نداشتم هیچوقت انقد بلندتر باشه

ولی هیچ وقت به قدش فکر نمیکنم

انقد خوب و دوست داشتنیه که جای فکر کردن نمیذاره

ولی یه سوال شده کسی بهتون بگه چرا اینقد اختلاف قد دارین یا بخواد تیکه بپرونه؟ چون ما هنوز رابطه امون رسمی نشده ک کسی بخواد حرفی بزنه 🤷🏻‍♀️

کلا آدم هرچی تو زندگیش میکشه از حرفای خاله زنک اطرافیانشه😐

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
کاری نمیکنن 😐 خواستگار میاد قبول میکنن 😁

آخه اصن زوده خواستگار برا دهه هشتادی 😑🤷🏻‍♀️😂

بعدشم عزیزم همین پسرای دهه ۶۰ میرن دهه ۸۰ میگیرن خجالتم نمیکشن اکثرا هم سریع طلاق میگیرن

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
هیچ وقت مرد کامل نمیاد خاستگاری .اینم خانمم همسن پسرست پسره اگه بگه کاش کوچیکتر از خودم بودی چی؟

منم بهش گفتم سنت داره میره و به قدش توجه نکن به ویژگیهای دیگش نگا کن

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
آخه اصن زوده خواستگار برا دهه هشتادی 😑🤷🏻‍♀️😂 بعدشم عزیزم همین پسرای دهه ۶۰ میرن دهه ۸۰ میگیرن خ ...

همینو اگه اسی قبول نکنه میره هشتادی میگیره 😐

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
هنور ارتباط نداریم فعلا ولی اخلاقش خوبه انگار یه بار دیدمش چرب زبونه انقد ازم تعریف میکنه که نگو

کاری با قدش ندارم چون بعد ازدواج عادی میشه . ولی چرب زبونی اصلا خوب نیست

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
من و عشقم اختلاف قدیمون ۳۷ سانته😑 منم دوست نداشتم هیچوقت انقد بلندتر باشه ولی هیچ وقت به قدش فکر ...

خوب مادرشوهر و خواهرشوهرم هم قد بلند هستن

مادرشوهر من واقعا فرشته ست و  خیلی ماهه اما خوب کاملا مشخصه معیارش برای انتخاب زن برای پسرش دختر قد بلند بوده

هیچ وقت به روم نیاورده و منو خیلی دوست داره ولی خوب همیشه قد بلند رو تحسین می کنه

اما خوب من اونقدر اعتماد به نفس و معیارهای شخصیتی  دارم که بهم برنخوره

مطمعنم که مادرشوهرم هم منو با صد تا دختر قد بلند دیگه حاضر نیست عوض کنه   

2706