2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون انتخابم درسته و شما جای من بودین همینکارو میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 63 پست
   چرا میگی خدمتکار  یجوری شدم

عزیزم این ماییم که یه تومن درآمد مون رو که به هزار سختی بدست آوردیم،   میریم تقدیم ارایشگر میکنیم برای یه رنگ مو😁 تازه هرچی هم شه باید بگیم مرسی عالیه .خدمتکار کجا بود

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میگی خدمتکار  یجوری شدم

یکی میاد خونتو تمیز میکنه، یکی صورت و ناخن و موهاتو!

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2731

ببین ارایشگری اینجوری نیس که همون اول پول پارو بکمی باید استعداد داشته باشی و سرمایه زیاد تا سالن بزنی وگرنه باید سالن این و اون کار کنی اونم اگه کارت خوب باشه 

اگه اینطوری در نظر بگیری تمام شغل ها خدمت کار محسوب میشن دکتر هم خدمتکاره مهندس هم خونتو میسازه خدمت کارته و....

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

من خودم تحصیلات دانشگاهی دارم درسته نشد باهاش کاری کنم ولی تو این زمونه تحصیل لازم . به نظرم ی رشته تو دانشگاه علمی کاربردی یا پیام نور برو ک همه روزه نری دانشگاه . شده فوق دیپلم بگیر ولی ارایشگری رو هم روش تمرکز کن 

2740
عزیزم این ماییم که یه تومن درآمد مون رو که به هزار سختی بدست آوردیم،   میریم تقدیم ارایشگر میکن ...

اما من هربار رفتم آرایشگاه یا ارایشگرم اومده خونه، چنین رفتاری نداشتم. هربار هم مثلا از میکاپ ناراضی بودم شستم همون لحظه و دوباره کار کرده! قدرت دست کسيه که پول رو میده. 

مثل اینه بری رستوران و غذاش مورد داشته باشه، تشکر کنی و بخوری. چنین کاری میکنید شما؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

یکی هم چشماتو چک میکنه

یکی هم دندوناتو تمیز و مرتب میکنه

یکی هم لباستو میدوزه

عزیزم همه‌ی اینا خدمت حساب میشه

بخند، همین  
اگه اینطوری در نظر بگیری تمام شغل ها خدمت کار محسوب میشن دکتر هم خدمتکاره مهندس هم خونتو میسازه خدمت ...

درسته هر شغلی خدمت کردنه. منتها اون کجا با مدرک و تحصیلات خدمت کنی اون کجا بدون تحصیلات. 

یکی هم چشماتو چک میکنه یکی هم دندوناتو تمیز و مرتب میکنه یکی هم لباستو میدوزه عزیزم همه‌ی اینا خد ...

بالاتر عرض کردم. اون کجا با تحصیلات عالی خدمت کنی اون کجا بدون تحصیلات. جایگاه ها متفاوته. 

طرز فکرا متفاوته. از نظر من تحصیلات مهمترین ملاک هست.  من برای یه خانوم دکتر بیکار احترام بیشت ...

ایشون قطعا دارن حسودی میکنن شک نکن ، دکتری بیکاری که نمیتونه خرجشو در بیاره و بی پوله شاید برای این خانم محترم باشه ولی برای بقیه قطعا اینطور نیست ، یه چیزی هست که میگه اگه لامبورگینی داشته باشی کسی مدرک تحصیلیتو نمیبینه ، ایشون میخواد راحت و بی دغدغه زندگی کنه و بهش بگن خدمتکار تا اینکه بره درس بخونه و پولی برای زندگی نداشته باشه و بهش بگن تحصیل کرده و ... 

طرز فکرا متفاوته. از نظر من تحصیلات مهمترین ملاک هست.  من برای یه خانوم دکتر بیکار احترام بیشت ...

عزیزم حرفتون اصلن قشنگ نیست مادر من یه زن مقتدر و قدرتمند و با ایمانه....۲۰سال ارایشگر بوده و همه بچه هاشم تو بهترین دانشگاها درس خوندن و الان بهترین شغلارو دارن...خدمتکار بودن هم گناه نیست...درضمن اگر کمی درست فکر کنیم میبینیم موفقیت تو حرفه حرف اولو میزنه وگرنه جامعه که پر شده از تحشیل کرده ی بی کار و بی انگیزه

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
یکی هم چشماتو چک میکنه یکی هم دندوناتو تمیز و مرتب میکنه یکی هم لباستو میدوزه عزیزم همه‌ی اینا خد ...

افرین عزیزم خیلی حرف خوبی بهش زدی ، تحصیل کردمون که اینطور صحبت کنه باید فاتح این مملکتو خوند ، کشورهای خارجی ملاکشون یه تیکه کاغذ نیست تجربه کاریه به خاطر همینم هست که جلوتر از ماهستن 

2706