2726

بین ادامه تحصیل و ارایشگری 

ارایشگری رو انتخاب کردم 

خوبه 

ی چی بگین دیگه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببخشید اسی خانمای شیرازی امروز مجتمع خلیج فارس تعطیله

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طرز فکرا متفاوته. از نظر من تحصیلات مهمترین ملاک هست. 

من برای یه خانوم دکتر بیکار احترام بیشتری قائل هستم تا آرایشگری که پول پارو میکنه. کار عار نیست، اما ارایشگری مثل خدمتکار بودنه تو چشم من! 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ارایشگریم خوبه اگه حرفه ای باشی و خیلی مشتری داشته باشی البته بایو در کنار تحصیل آرایشگری هم میکردی....

سرهنگم من همیشه سربازتم   آقایون با احترام بهتون میگم درخواست دوستی ندین،با خانم یه آقاسرهنگ طرفین🚓👮🔫 

من یه دوستی داشتم تا دیپلم بیشتر نخوند البته خودشم ذاتا هنرمند بود نقاش ماهری بود رفت آرایشگری ماشاالله الان درآمد ماهی ۵۰ میلیون داره فقط ماشین زیر پاش میلیاردیه من معلم شدم مغزم ترکید از بس درس خوندم ماهی سه تومن میگیرم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
طرز فکرا متفاوته. از نظر من تحصیلات مهمترین ملاک هست.  من برای یه خانوم دکتر بیکار احترام بیشت ...

چرا میگی خدمتکار 

یجوری شدم 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

میشد ادانه وحصیل بدی ولی جدی واسش زمان نذاری پاس کن فقط و کنارش وقتت بذار ارایشگری. مدرک لازمه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706