2737
2739
عنوان

خسته شدم از کرونا

535 بازدید | 40 پست

دیگه از همه چی بدم اومده همش مشغول شستن و ضدعفونی کردم 

مثلا میخوا نون بخریم سفره میبریم و دستکش نون رو روی سفره میزاریم و میاریم خونه ولی باز روی گاز گرمش میکنم برا مصرف بالاخره نون تازه رو وقتی دوباره گرم میکنی یکم خشک و سفت میشه همش میگم یعنی همه گرم میکنن همچنان نون رو 

هر خریدی که کنیم حتما میشورمش یا از داخل جلدش خالی میکنم

ی غذا میخوام درست کنم نیم ساعت قبلش مشغول شستن سیب زمینی و پیازم 

یکم آجیل خریدم تازگی گذاشتمش دو هفته بگذره بعد بزارم تو توستر گرمش کنم😐😐

ی جعبه شیرینی گرفته بودیم دلم نیومد بخوریم آخرم استفاده نشده ریختیم رفت 😑

دیگه خسته شدم....

شماها هم هنوز رعایت میکنید ؟؟

من الان اگه طعم مایع ظرف شویی رو توی غذام حس نکنم دیوونه میشم😂😂😂😂

مرحله بعد از کرونا سرطانه

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله صد در صد..تا دو سال حداقل اینطوریه..خیالتو راهت کنم از الان..پاییز بیشتر میشه چون انفولانزا هم میاد روش

اینا رو نگفتم حالتو بگیرما گفتم گوشی دستت باشه خلاصه

Kiziim
2731

خوبه گفتی عشقم 

نکه ما خیلی خوشمون میاد با کرونا عشق میکنم😁

من دیشب یه ۱۰ ۱۲ تا فیلم راجع به زامبی دیدم که ویروسشو میسازن حالا از دیشب غصه اون درد بی درمون که بعدها میخوان بسازنو میخورم

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2740

هرکی رعایت کنه به نفع خودشه ولی من میبینم مردم اطرافم بیخیال کروناشدن بچها تو پارک پلاسن زنا همسایه  هر شب جلسشون براه  

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟

من نون رو گرم نمیکنم.چون نونوایی که خرید میکنم نمیزاره دست بزنیم به نون.محلول ضدعفونی کننده گذاشته اول پول میگیره بعد طرف دستاشو صد عفونی میکنه نون رو برمیداره.اجیلم نمیزارم دو هفته بگذره همون حرارت دیدن ویروس رو از بین میبره.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2706