2737
2734
عنوان

خسته شدم از کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 40 پست
فک میکردم فقط خودم سیب زمینی پیازمومیشورم🥴

وقتی میخرید بذارید دو روز بمونه بعد موقع مصرف به اندازه لازم بردارید بشورید

من البته بازم نمیشورم چون تو غذا حرارت میبینه

فقط بعدش دستمو میشورم باز

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک میکردم فقط خودم سیب زمینی پیازمومیشورم🥴

نه خواهر منم هستم تنها نیستی

ی وقتا که میخوام مثلا غذا دو وعده مثل قیمه یا ساندویچ درست کنم پوستم کنده میشه کلی فحش میدم خودمو تا تموم میشه😶

2731
وقتی میخرید بذارید دو روز بمونه بعد موقع مصرف به اندازه لازم بردارید بشورید من البته بازم نمیشورم چ ...

چندروزبمونه کامل ویروسش ازبین میره؟

اره من هرسری ب اندازه همون روزمیشورم اخه اگه نشورم فک میکنم چاقووظرفی ک داخلش میذارمش قاشق همهشون کرونایی میشن

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
نه خواهر منم هستم تنها نیستی ی وقتا که میخوام مثلا غذا دو وعده مثل قیمه یا ساندویچ درست کنم پوستم ک ...

من دیشب ی عالمه بادمجون وگوجه و میوه شستم پادردکمردردگرفتم😫من هرسری موقع شستن نفرین کرونا واولین نفری ک اوردش ایران میکنم😂

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
بله کماکان رعایت میکنم این چیزا رو، بیرونم میرم واسه کارام حتی مجبور شدم از مترو هم استفاده کنم  ...

منم ی وقتا که بیرون کار دارم میرم ولی با ماسک و دستکش لباسام هم از بیرون که میام میندازم ماشین 🤐🤐🤕

2738
من دیشب ی عالمه بادمجون وگوجه و میوه شستم پادردکمردردگرفتم😫من هرسری موقع شستن نفرین کرونا واولین نف ...

اخ نگو که داغونم 

بعد هر بار خرید موقع شستن همش میگم حالا اینو نمیخوردیم  نمی شد 😄