2733
2739
عنوان

یه چیزی این پسرا خودشون نه پول دارن نه کار درست حسابی

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 53 پست
به قول داداشم من بزار فعلا دستم بره تو جیب خودم از بدبختی دربیام نزنم یکی دیگه رو بدبخت کنم بعد &n ...

خوش به حالت.داداش من خرجیشو هر ماه از بابام میگرفت دانشجو بود بعد زنم میخواست انتظار داشت همه شرطای دختره رو هم ما فراهم کنیم براش😐از بس لوس بار اومده بود.ازدواجشو که بیخیال شد  از سرمون گذشت تا 3 4 سال دیگه.ولی الان با غر غر میره سره کار .تازه فهمیده چقدر سخته و باید روی پای خودش وایسته

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خیلییی بدم میاد از پسرای تنبل . خیلییی 

کاملاااااا درکت میکنم اا منم نمی تونم هضمش کنم😑

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتماد به نفس کاذب دارند 

از ما زنان هم گرفتن

چون اونا حتی باشگاهم نمیرن با کلی شکم و پهلو خاطرخواه دارن

دختر مدام به فکر زشتی هاش و عمل کردنه

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2731
اعتماد به نفس کاذب دارند  از ما زنان هم گرفتن چون اونا حتی باشگاهم نمیرن با کلی شکم و پهلو خا ...

اخ زدی به دهت هیکلا ک شبیه گاری . قبافه ها بدتر جیبا خالی ادعاها بالا پروااا

ن دیگه کی عاشق مرده شکم.گنده میشه اخه

🤦‍♀️

ندیدی پس

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738

خب پسر ۲۴ ساله که خیلی زرنگ باشه تا اون سن درسشو تموم کرده باشه و تازه بخاد بره سربازی

بره سربازی و بیاد هم میشه ۲۷ سالش تازه باید تو این اوضاع دنبال کار بگرده

اونم اگه خیلی خوش شانس باشه و پارتی هم داشته باشه یه کار با حقوق ماهی یکی دو تومن گیرش بیاد

خوش به حالت.داداش من خرجیشو هر ماه از بابام میگرفت دانشجو بود بعد زنم میخواست انتظار داشت همه شرطای ...

عیبی نداره اون موقع خام بوده الان پخته شده فهمیده تو این دورو زمونه پدر ادمم نمیتونه تاحدی کمک خونه.خودادم باید اراده کنه.انشاالله خوشبختی همه جوونا

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
اخ زدی به دهت هیکلا ک شبیه گاری . قبافه ها بدتر جیبا خالی ادعاها بالا پروااا

واقعا 😑

تو سایت یه پسره بود میگفت چجوری با دختر پولدار ازدواج کنم یا چجوری پدر زن پولدار داشته باشم😐بعد میگ ...

میشناختمش 

دنبال دخترتبریزیم بود یه سری جهازداشته باشه خیلی پررروبود

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

من اصلن "ادمی" که سرکار نمی ره و چه مجرد چه متاهل خونه پدر و مادر می مونه رو درک نمی کنم

ادمی ک نتونه حودش روی پای خودش بایسته همیشه از دیگران متوقعه. همسر خوب "بهم بدن"، پول زیاد "بهم بدن"، احترام و استقلال "بهم بدن"

ترک آرزو کردم... رنجِ هستی آسان شد
2706