2733
2734

کلا ول ول میچرخن اونوقت چرا اینقدر ادعا دارن ؟ نه واقعا چرا پسر ۲۴ ساله همیطور از صبح تا شب ول میچرخه اونوقت خودشم واسه آدم میگیره عنتراا بدم میاد ازشون 

منم از پسر ول بدم میاد 😐

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان جوونن حالیشون نمیشه ۱۰ سال دیه ک نه پول دارن نه کار میفهمن چ خاکی تو سرشون شد

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2738
الان جوونن حالیشون نمیشه ۱۰ سال دیه ک نه پول دارن نه کار میفهمن چ خاکی تو سرشون شد

اره ۱۰ سال دیه میان چوس ناله ک وامصیبتا ما چرا پول نداریم خو اخه عنتر چی کردی ک پول داشته باشی

اره ۱۰ سال دیه میان چوس ناله ک وامصیبتا ما چرا پول نداریم خو اخه عنتر چی کردی ک پول داشته باشی

یا قمر بنی هاشم 😐چرا فوش میدی؟؟

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
اره دقیقا منم دیدم بدتر از اون پسرایی هستن که شغل درست ندارن و خانوادشون براشون زن میگیرن اینا رو ا ...

اره دیگه همون ما دختر فلان نمیخوایم بهمان میخوایم این شکلی باشه اون شکلی باشه 

2706