2733
2739
خب وقتی توی یه خونه وزیر یه سقف باشین نمیشه.جواب ندی یا قهرکنی و...عادی میشه و طرف تازه عصبی تر میشه ...

تو خونه هم باشم باهاش حرف نمیزنم نه عادی نمیشه چون میفهمه اشتباه کرده نپیدونم بازم ادما با هم فرق دارن گلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نیستم ازشون بیزارم از شوهرمم به خاطر دفاع از اونا و نادونیاش وبی محبتیاش بیزارم اصلا همش در حال ...

اخی عزیزم میدونم چه حس بدیه نشخوار لحظات تلخ گذشته. تجربشو دارم. یک تاپیک هست مال رویا جون. @roya_am    خیلی تاپیک جالبیه. بخونیدش بد نیست. به من که تا حدود زیادی کمک کرد.

نه نیستم ازشون بیزارم از شوهرمم به خاطر دفاع از اونا و نادونیاش وبی محبتیاش بیزارم اصلا همش در حال ...

عزیزم تا زمانیکه بشینی و غصه بخوری و روزاتو تلخ کنی اونا رو شاد کردی بهترین کار که حرصشون بدی بهتر کردن روابطتت با همسرته .من بحدی اوضاعمون بد بود میگفتن برو کتکش بزن می اومد میزد منو .دیدم فقط با بهتر شدن اوضاع بین من و همسرم اونا رو میتونم اذیت کنم .حالا اگه تا توی باغ هم بریم کاری میکنم به خودم و همسرم خوش بگذره و دائم در تلاشم دعوا نداشته باشیم و دشمن شاد نشیم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
اخی عزیزم میدونم چه حس بدیه نشخوار لحظات تلخ گذشته. تجربشو دارم. یک تاپیک هست مال رویا جون. ...

ممنونم دوست خوبم

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
عزیزم تا زمانیکه بشینی و غصه بخوری و روزاتو تلخ کنی اونا رو شاد کردی بهترین کار که حرصشون بدی بهتر ک ...

چطوری تونستی؟

من نمیتونم شوهرمو ببخشم اگه مثلا دست روم بلند کنه.به خاطر همین زندگیم جهنمه.

بلدم نیستم مثل شما که کاری کنم رابطم بهتربشه باهاش چون نمیتونم ببخشمش.انگار رو اعصابمه.

بلد نیستم بکشمش طرف خودم.بلد نیستم جلو خانوادش چطور رفتارکنم😔

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خانم خوشگلا خواهش میکنم فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنید. این خیلی جالب نیست که فقط در مورد محل سکو ...

دقیقا.این تاپیک میتونه خیلی مفید باشه کاش همه می اومدن ادامه میدادیمش

در مقابل همسرم. صد در صد جواب داده

چه سیاستی؟

چطوری تونستی؟ من نمیتونم شوهرمو ببخشم اگه مثلا دست روم بلند کنه.به خاطر همین زندگیم جهنمه. بلدم نی ...

دو ساله ازدواج کردم و بخاطر اینکه اونا پرش میکردن بارها کتک خوردم .باهاش حرف زدم حتی مثل بچه نصیحتش کردم که دست بزن نداشته باشه یه سیلی منو نمیکشه اما اونو پیشم بی احترام میکنه .دیگه نزد .دعوا میکنیم گاهی هنوزم اما نمیزارم صدامون بیرون بره.ادامه نمیدم و کمی سکوت میکنم همین کوتاه اومدنم کلی اونم سر به راه کرد .نزاشتم به هدفشون که طلاق گرفتنم بود برسن .با خودم شرط بستم چنان خوش زندگی کنم که هر روزشون پر از حسادت باشه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
دقیقا.این تاپیک میتونه خیلی مفید باشه کاش همه می اومدن ادامه میدادیمش

ممنون عزیزم. اره به نظر منم واقعا اگر ما خانمها یاد بگیریم موقع تنش صبر به خرج بدیم و فورا واکنش نشون ندیم تا به وقتش بزنیم توی هدف، برگ برنده میوفته دستمون. 

دو ساله ازدواج کردم و بخاطر اینکه اونا پرش میکردن بارها کتک خوردم .باهاش حرف زدم حتی مثل بچه نصیحتش ...

افرین به شما. ای کاش یک تاپیک میزدید مثل رویا جون و گلبوته جون و تجربیاتتون رو با ما شریک میشدین  

دو ساله ازدواج کردم و بخاطر اینکه اونا پرش میکردن بارها کتک خوردم .باهاش حرف زدم حتی مثل بچه نصیحتش ...

چقدر عاقلی

ولی من از بس شوهرم اذیتم کرده،خساست گوشی بودن فحاش بودن و...دیگه بعد۷سال ازش متنفر شدم.به خودم هرشب قول میدم مثل شما باشم ولی فرداش یا یه کاری میکنه یا یه حرفی میزنه که من منفجر میشم.

من خیلی اروم بودم ولی الان منم داد میکشم دعوا میکنم😔

2706