2726
افرین به شما. ای کاش یک تاپیک میزدید مثل رویا جون و گلبوته جون و تجربیاتتون رو با ما شریک میشدین &nb ...

ممنون خواهرم .عزیزم نمیخوام این جریانات توی تاپیکام باشه .وگرنه خیلی دوس دارم بگم چون زیاد زجرم دادن و خوبم ۱۰ نفر آدمو شکست دادم .عذر میخوام که توی تاپیکتون همش من حرف زدم 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
ممنون خواهرم .عزیزم نمیخوام این جریانات توی تاپیکام باشه .وگرنه خیلی دوس دارم بگم چون زیاد زجرم دادن ...

بیاین تو تاپیک من از تجربیاتتون بگین

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر عاقلی ولی من از بس شوهرم اذیتم کرده،خساست گوشی بودن فحاش بودن و...دیگه بعد۷سال ازش متنفر شدم.ب ...

درگیر خسیسی و بدگمانی بودم .حتی نمیزاشت پرده رو کنار بزنم از بس گفته بودن اینکار بده .نمیزاشت هیچ جا برم .هزار تمن هم پول میخواستم تهش میشد کتک و فحش .صدامم در می اومد بیشتر میشد ازش یه عزراییل ساخته بودن.بخدا قسم که توی دوسال چنان زجرم داد و اونام اذیتم کردن که خیلی لاغر شدم موهام سفید شد .دیدم دارم نابود میشم دیگه توان کتک خوردن هم نداشتم .اول با نصیحت شروع کردم اولین بار که نصیحتش کردم حتی گفت گوه نخور .ادامه دادم خسته نشدم .نازش کردم .محبت کردم عین یه بچه تخس که بهش اهمیت بدی .رام شد کم کم .توی هر چیزی که مشکل داشتیم تلاشمو کردم 

از روابط جنسی تا تفریح و بیرون رفتن تا سکوت توی دعواها .اولین باری که بهم گفت بیشتر از هر چیزی و هرکسی توی دنیا دوستت دارم جواب تلاشامو گرفتم .حالام گاهی بدیم اما نمیزارم طول بکشه یه ایل آدم چشم انتظار شکست منن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
بیاین تو تاپیک من از تجربیاتتون بگین

کدوم تاپیکت عزیزم ؟

2728
امضاتو عشقه @):- 

مهربونیتو عشقه 🌷

درگیر خسیسی و بدگمانی بودم .حتی نمیزاشت پرده رو کنار بزنم از بس گفته بودن اینکار بده .نمیزاشت هیچ جا ...

چقدر فهمیده ای.من اینها رو میدونم ولی در عمل ضعیفم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
چقدر فهمیده ای.من اینها رو میدونم ولی در عمل ضعیفم.

در عمل همه چیز سخته .باید تسلیم نشیم و به نتیجه مثبتش فکر کنیم