2737
2734
اره منم اینجوری شنیدم 

اداون مدل سفتش

خیلی خوشمزه نیس

تشنت میکنه بعدم باید با نون بخوری تا دلتو نزنه😣

بیشتر جنبه غذا داره

ولی مدل رقیقش خیلیییی خوشمزس 😀

همین طور خالی حالی دوس داری بخوری😊

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه قاشق آرد تفت می‌دم. روغن یا کره می‌ریزم. یه لیوان شربت شیره شامل سه چهارم لیوان شیره، بقیه آب، پو ...

عزیزم ممنونم 💜😍👌🏻

من فرزانه هستم 28 سالمه و یک دختر دارم 3 سالشه اسمش ملیکا هست الان هم باردارم💜

آرد تفت میدی، بعد کره میریزی، تفت میدی

شیره انگور یا شکر اضافه میکنی، اب میریزی، زعفرون رو هم بهش ضافه میکنی

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
2731
باشیر اصلا خوشمزه نیست😥 ما یک بار ریختیم خیلی دوس نداشتیم ولی خوب باز هرکی یه جوریه دیگ

من که از کودکی دوست نداشتم، اون روز مادر همسرم پخت، خیلی بهم فاز داد، امدم خونه به مامانم گفتم، مامانم گفت راستش من اصلا بلد نیستم! اینه که فکر افتادم یاد بگیرم و به مامانمم یاد بدم که بعد زایمانم دستپاچه نشیم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

من تازه زایمان کردم و این مدلی درست میکنم خیلی خوشمزه و مقوی هست اول روغن حیوونی میریزم بعدش ارد برنج یکم ک تفت دادم سیاه دونه اندازه ی قاشق مرباخوری بعدش پودر چهاز مغز ررد چوبه و در نهایت ی قاشق پودر رازیانه زیره سبز و تخم شوید و در اخر دو لیوان اب و یه تیکه نبات خیلی خوشمزست و برا دل پیچه نوزاد عالیه

من که از کودکی دوست نداشتم، اون روز مادر همسرم پخت، خیلی بهم فاز داد، امدم خونه به مامانم گفتم، ماما ...

اهوووم

ولی من مامانم استاد این کاره😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2738

هر شهری یجور کاچی داره.ما تهرانیم.

من اتفاقا دیروز درست کردم. با میزان دقیق: آرد نیم کیلو. با روغن نیم کیلو انقدر تفت میدیم که خرمایی روشن شه.خاموش میکنیم

شربت هم آماده میکنیم. یک کیلو شکر رو در ۱۲ لیوان آب میذاریم بجوشه. نیم مثقال هم زعفران آبزده می ریزیم و آخر هم یه استکان گلاب.

شربت رو کم کم به آرد اضافه می کنیم و هم میزنیم که گلوله نشه. یه مقدار رو شعله میذاریم تا آردش لعاب بده و خاموش می کنیم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
من تازه زایمان کردم و این مدلی درست میکنم خیلی خوشمزه و مقوی هست اول روغن حیوونی میریزم بعدش ارد برن ...

حتما امتحان میکنم گلم ممنون بچه اتون سلامت باشه عزیزم💜💜

اهوووم ولی من مامانم استاد این کاره😂

چه خوب، مامان منم نوه اولشه، دیگه روش کار می کتین تا اوستا بشه، البته طفلی تقصیر نداره اخه خودش تنها ما رو بزرگ ورد، مادرش خیلی زود فوت کرده بود وخواهرم نداره!

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
هر شهری یجور کاچی داره.ما تهرانیم. من اتفاقا دیروز درست کردم. با میزان دقیق: آرد نیم کیلو. با روغن ...

ممنون عزیزم دلم حتما امتحان میکنم 💜👍🏻💜👍🏻

برای چه قدر ارد، چقدر روغن و چقدر شیر لازمه آیا 🤔

من چشمی میریزم البته، حدودا پنج، شش قاشق خیلی سر پر آرد، کره در حدی که آرد توش حل بشه، بیشتر از روغن حلوا، مثلا 200گرم  ،شکر کمتر از یه لیوان و شیر یدونه ازین پاکتی ها، البته شیر محلی خوشمزه تره. و زعفرون هر چی بیشتر بهتر  ، من زعفرونو هم با گلاب و یخ درست میکنم، عطرش بهتره

چه خوب، مامان منم نوه اولشه، دیگه روش کار می کتین تا اوستا بشه، البته طفلی تقصیر نداره اخه خودش تنها ...

اخیی عزیزم

ایشالا  صد بیست سال زنده باشن☺

2706