2733
2739
عنوان

انگار فقط منم با پیژامه نشستم ته اتاقم پفکمو میخورم 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی

هیچی عزیزم اینجا رو با مسجداشتباه گرفتن انگار سایت شده مجلس دعای کمیل و سفره صلوات و..😅

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
حسرت داره واقعا.كسي رو نداريم اين موقع باهاش چت كنيم حتي. چه برسه به عشق و عاشقي😂

دقیقا عاقا هیچکی منو ندوس تو این کرونا هم نمیشه حرکتی زد لاقل 😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
هیچی عزیزم اینجا رو با مسجداشتباه گرفتن انگار سایت شده مجلس دعای کمیل و سفره صلوات و..😅

جرئت ندارم امضای کاربرا رو نگاه کنم 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
انقد حرص خوردم یادم رف😒

امان ازدست این دهه هشتادیا انقد بلان ک همروبرداشتن واسه خودشون😄والامن یکیو میشناسم هنوز دوروز نشده عقدکرده(سنتی)دهنمون سرویس کرده ازبس استوری شوهرشومیزاره و متنای عاشقانه😅😅😅

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
امان ازدست این دهه هشتادیا انقد بلان ک همروبرداشتن واسه خودشون😄والامن یکیو میشناسم هنوز دوروز نشده ...

😂هعی روزگار اینم شانس مایه

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
حرص نخور قل هو الله بخون

سابیدی همرو

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706