2737
2739
عنوان

انگار فقط منم با پیژامه نشستم ته اتاقم پفکمو میخورم 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی عزیزم اینجا رو با مسجداشتباه گرفتن انگار سایت شده مجلس دعای کمیل و سفره صلوات و..😅

خب داره میگه برام صلوات بفرستید شاید مشکل داره 

پس تاپیک خیانت و مادر شوهر بزنه مشکلی نبس اینجارو با خونشون اشتباه نگرفته اینقدر با صلوات مشکل دارید؟ 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
2740
خب داره میگه برام صلوات بفرستید شاید مشکل داره  پس تاپیک خیانت و مادر شوهر بزنه مشکلی نبس اینج ...

شمااگه متوجه شده باشید دارن اون خانمی ک میگفت قل هوالله بخونید برام رو مسخره میکنن.یک ساعت توهمه ی تاپیکامیرنو میگن صلوات بفرس.. باصلوات مشکل ندارم بامسخره شدنش مشکل دارم بعدم اگه مشکل دارن میتونن تاپیک بزنن و بگن برام دعا کنید مشکلم حل شه صلوات بفرستیدبرام نه برن و توتاپیکای بقیه مزه بپرونن.شمام وقتی نمیدونی جریان چیه اظهارنظرنکن لطفا

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
خو قصدم همین بود خداروشکر سابیده شدن  من برم فردا پر انرژی تر بیام همرو میسابم

واقعا چرا؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706