2733
2734
عنوان

میخوام زود چاق شم چیکار کنم ب شدت لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 38 پست
بیااا بدههه غذاب داره لاغری😭

بادام هندی بخور شیره انگور بخور 

با غذا سالاد بخور غذاهاتو با روغن حیوانی بخور 

معجون وای کلی چیز خوشمزه چاق کننده داریم 😋 بستنی واییی خدااا چرا من چاقم 😭

🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره متاسفانه لاغرم شدید

من مجرد بودم قدم ۱۶۳وزنم ۴۷ انقدر که لاغر دیده میشدم. اون زمان پودر بومبا میخوردم یه کم چاق شدم ولی وقتی قطع کردم لاغر شدم اون قسمتای بدنم که چاق کرده بود تبدیل شد به ترک. الان با وجود دوبار زایمان ۵۶ کیلویم

2728
ازخوردن نیس منم خیلی میخورم.اینقدرحرصم میگیره دوستم میگه من آب میخورم چاق میشم.من که هرکوفتی میخورم ...

وای اره منم زیاد میخورم ولی انگار ن انگار 

ی مشت استخون 

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
2738
عکس از اندامت میتونی بزاری؟ من عاشق لاغری ام

اصلا خوب نیس لاغری 

عذابه همه چی تو تنت زار میزنه

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
بادام هندی بخور شیره انگور بخور  با غذا سالاد بخور غذاهاتو با روغن حیوانی بخور  معجون وا ...

الاهی 😄❤️

2706