2733
2739
عنوان

میخوام زود چاق شم چیکار کنم ب شدت لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 38 پست
ولی قرصی ک گفتم واقعا اثر داره.کافیه نصف دونشو بخوری هم خواب خوشی و منگی همم بیدارشی انگار ده ساله چ ...

خداکنه 🤦🏻‍♀️

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
چاقی ام خوب نییس

ولی یکم تو پر بودن خوبه

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ی مدتی شدید دنبال چاقی بودم ولی اندازه خرس می‌خوردم وزنم تکون نمی‌خورد الان ک باردارم و دارم وزن اضافه میکنم گرخیدم😐 دیگه‌ دلم نمی‌خواد چاق بشم😐 تاحالا 3کیلو اضافه کردم

توعم غصه نخور چاق میشی بعد ب این نتیجه میرسی لاغر بودن بهتره

2731
منم ی مدتی شدید دنبال چاقی بودم ولی اندازه خرس می‌خوردم وزنم تکون نمی‌خورد الان ک باردارم و دارم وزن ...

آخه سخته دانشگاه میرم همش میگن چقد لاغری عروسی میرم هرچیزی نمیتونم تنم کنم 😭

چاره ی کارت باشگاه رفتن و خوردن وی هست

وی پروتئین هست، اب پنیر یا همون مائ الجبن هم مثل این هست

برو و ببین بعد ۴ ۵ ماه، چقدر عضله هات تقویت میشن و وزنت میره بالا و بدنت فرم میگیره

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.

منم همینطورم از فامیل تا دوستان میگفتن یکی از استادا بهم می‌گفت مغز مداد😅

ولی مامانم همیشه هم از اندامم تعریف میکرد هم بهم می‌گفت ولش کن ب وقتش چاق میشی

حالا اگه خیلی لاغری میتونی ب فکرش باشی ولی خودت رو اذیت نکن بخاطرش و اعتماد ب نفس داشته باش

2740