2703
2553

خانوما چیکار کنم خیلی لاغرم

وزنم 40 کلیوییه قدم 163

20 سالمه 😑

خانوادم همه خوبن داداشم تقریبا تپله نمیدونم من چرا اینجوریم

خیلی عذاب میکشم اعتماد ب نفسم پایین اومده اصن بهم نمیخوره سنم 

لطفا بگین چجوری چاق شدم 😭

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵😐🥵

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
بیا من ۱۵ کیلو بهت بدم 😣

بیااا بدههه غذاب داره لاغری😭

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
2714
یا خدا چقدر لاغر. من قبل که با قد تو ۴۷ کیلو بودم

اره متاسفانه لاغرم شدید

سیب زمین رو رنده کن و ابشو بخور من تو کتم نرف ولی پیشنهاد میدم به هرحال

وای بخدا بریدم ازخنده😂😂

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
قرص سیپروهپتادین بخور.دو نوعه این فقط نوشته سیپروهپتادین عدد نداره

ضرر نداره؟ 

2706