2737
2739
عنوان

خانوما فک کنم زندگیم خراب شد بچه پنج ساله م عصبی شد امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 2350 بازدید | 134 پست
عزیزم میفهمم خیلی سخته امیدوارم خودشم پشیمون شده باشه و زودتر بیاد عذرخواهی کنه تا شاید یکم آرومترشی ...

خاهر گلم اومد سمتم معذرت خاهی انقد ازش زده شدم ردش کردم  بی نهایت دلم چرکی شد برا اوالین بار از ی ادم ک اونم شوهذمه 

بخدا من کینه ای نیسم تو اقآوام ب دل پاکی معروفم اما خدا هم از من خوشش نمیاد    

اینجوری نگو قطعا اینطور نیست 

ی حرف خیلی معروف هست که میگه نگاه کن و شکرگزار باش 

خدا بهت خیلی چیزا داده

نگاه کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون مهربونایی ک گفتن برام دعا میکنن انشا الله همیشه ارامش ببینن خوشبخت باشن اونایی ک دلداریم داادن انشالهه ناراحتی نبینن ومرسی از بابت تمام راهکاراتون ممنونم 

2728
2738
خاهر گلم اومد سمتم معذرت خاهی انقد ازش زده شدم ردش کردم  بی نهایت دلم چرکی شد برا اوالین بار از ...

عزیزم عیبی نداره حق داشتی خب...ولی اگه یبار دیگه اومد ملاحضه کن حداقل بخاطر بچه ات اون چه گناهیی کرده آخه اونم توی همچین سن حساسی ،اگه اومد دوباره عذرخواهی کنه هیچی نگو بذار حرفربزنه بشین به حرفاش گوش کن ببین چی میگه هردلیلی هم آورد بهش حق رو نده ولی آروم باش و داد و فریاد نکن و بحث نکن آخر سر هم اگه دیدی سختته باش کنار بیای بگو من ازت انتظار نداشتم اینکارو با من بکنی فقط یه مدت کوتاه بهم زمان بده تا بتونم فراموش کنم....

ان شاالله درست میشه توکل بخدا فقط سعی کن در هر صورت آرامشتو حفظ کنی😘

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
عزیزم عیبی نداره حق داشتی خب...ولی اگه یبار دیگه اومد ملاحضه کن حداقل بخاطر بچه ات اون چه گناهیی کرد ...

ارامش خیلی وقته نداریم ارامش چی،،،،ینی دخترم الان رو روحیه و اینده ش اثر گذاشته قابل جبرانه ایا

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بهتره بگی میشه یک سوره توحید و یک صلوات برام بفرستید هم زیباتره و هم بیشتر جواب میده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706