2733
2734

امشب با شوهرم بحثم شد شدید خیلی بد بود،،،،خیلی داره سرب سرم میذاره لجمو در بیاره بیرون تو خیابون تو ماشین محکم زد تو صورتم دخترمم صندلی عقب خیلی ترسیده بود اومدیم خونه هم دوباره شرو شد کلی منو زد منم زدمش دختر بیچاره مم همش گریه میکرد و جیغ میکشید جایی ک منو نزده نیس برا اولین بار دست روم بلند کرد اما از خجالتم در اومد دلم برا دخترم کبابه پنج سالش شده شوهرم از دلم رفت ک رفت ک رفت هرچی تو دلم بود بهش گفتم گفتم توپ مدیون منو بچه ت هسی چون دستش تنگ بود خیلی راه اومدم باهاش خیلی چیزا تو دل خودم گذاشتم از خیلی چچیزا دل کندم اما شوهرم خیلی درد دلم کرده برا اولین بار منو زدفک کنم زندگیم تموم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید دخترمو میدیدین چ چقد ناراحت بود خیلی دلم گرفته رم میمیرم ،،،دختر اولم خاهر ندارم بابام فوت شده خاهر ندارم ی برادر نوجوان دارم مادرم کمریضه دیابت بد داره ن دایی ن عمو ن خاله و ن عمه ن مادربزرگ پدر بزرگی ندارم ک بهشون پناه ببرم پس کو حخدا دلش برا بچه م نمیسوزه ینی

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2738

الان داغی نمیدونی داری چی میگی 

خکدت میگی اولین باربودمنوزدخب حتماخیلی عصبی بوده رفتی رومخش بعداااازدلت درمیاره مرداالان کلاعصبین اوضاع جامعمه مون افتضاحه

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706