2733
2734
سونو داد گفتن متوسطه، اوایل خیلی شدید بود،بعد دیگه کم بالا اورد شد رفلاکس پنهان ولی از ۳ ماهگی فقط ت ...

یه سوال بپرسم

منم بچم از سه ماهگی اصلا شیر نخورد شیرمو میدوشیدم با قطره چکن میدادم

بعد ۹ ماهگی سینمو گرفت

بنظرتون بچه منم رفلاکس داشته و من نفهمیدم؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
سونو داد گفتن متوسطه، اوایل خیلی شدید بود،بعد دیگه کم بالا اورد شد رفلاکس پنهان ولی از ۳ ماهگی فقط ت ...

اشتباه میکنی 

اگه هنوزم رفلاکس داره دارو بده حتما 

دختر منم توی ۶ ماهگی ۶۰ تا میزدم براش نصفش رو میریختم بیرون 

من مشکلم علاوه بر رفلاکسش غذا هم بود کوچکترین چیزی میرفت تو گلوش خفه میشد کامل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترش نمیکرد؟

ترش میکرد

ببخشید عواقبش چیه در بزرگسالی

بنظرتون ببرمش دکتر؟

آخه الان انگار مشکلی نداره

فقط غذا کم میخوره

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2728
یه سوال بپرسم منم بچم از سه ماهگی اصلا شیر نخورد شیرمو میدوشیدم با قطره چکن میدادم بعد ۹ ماهگی سین ...

احتمالا رفلاکس پنهان داشته،خس خس سینه،سردی دست و پا،کم خوابی، همیشه یه چیزی میاد تو دهنشون قورت میدن اینا علائمش

ترش میکرد ببخشید عواقبش چیه در بزرگسالی بنظرتون ببرمش دکتر؟ آخه الان انگار مشکلی نداره فقط ...

اگه الان خوب شده ک دیگه هیچی ولی اگه هنوز علایم داره ببرش 

مشکلات معده درصدیش نشات از کودکی میگیره 

انشالله ک چیزیش نمیشه نگرانی الان بی فایده س 

از الان سعی کن اب روغذا نخوره ک ورم معاه نگیره چیزای ترش الکی نخوره 

احتمالا رفلاکس پنهان داشته،خس خس سینه،سردی دست و پا،کم خوابی، همیشه یه چیزی میاد تو دهنشون قورت میدن ...

آره یچی میومد تو دهنش دوباره انگار میجوید قورت میداد

ولی بقیه علائم رو نداشت

پیش هر دکتری بردم گفتم شیر نمیخوره بهش داروهای تقویتی میداد که اونم بزور خیلی کم میخورد و دیگه دهنشو باز نمیکرد

هیچکدومشون نگفتن که شاید رفلاکس باشه

2740
اینم غذا نمیخوره احساس خفگی میکنه،خب اخه دارو نمیدن بهش

پیش اطفال میبری؟

نمیدونم عزیزم باز خودت بهتر میدونی وصعیت کوچولوت حاد هست یا نه 

من دختر زیر نطر دوتا دکتر هست یکیش فوق تخصص گوارش اطفال 

اون یکی تخصص اطفال 

جفتش هم استاد و شاگرد هستن و خداروشکر عالی 

الرته من شهرستانم 

شما هم یه دکتر متبحر تری ببر خودتم دقت کنن ببین اگه حاد هست برا دکتر توصیح بده حتما 

دختر من رفلاکس داره  قبل از ببلاک ای ار هم وزنگیریش افتضاح بود  اتفاقا بعد از ببلاک ای ا ...

سلام گلم ببخشید من میتونم آپتامیل رو با پری نان قاطی کنم به پسرم بدم که وزن بگیره آخه نان به تنهایی یبوست آورد براش

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️