2733
2734
دختر من رفلاکس داره  قبل از ببلاک ای ار هم وزنگیریش افتضاح بود  اتفاقا بعد از ببلاک ای ا ...

اینم رفلاکس داره ولی ای ار یه قوطی بیشتر نخورد،دکترش گفته 18 ماهگی خوب میشه خدا کنه خوب شه،خسته شدم تا الان با بدبختی بهش شیر دادم نمیخورد،الانم غذا نمیخوره عوق میزنه

دختر من ۳۶ هفته بوده  دختر من رفلاکسی شدید شدید هست

یه سوال

از کجا فهمیدین بچتون رفلاکس داره؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من ۲۷۰۰ وزن یکسالگی ۸ کیلو اصلا وزن گیریش خوب نیست نه رفلاکس نداشت

وزنش تا یک سالگی دکتر رو راضی نگه میداره چون میگن سه برابر وزن تولد کافیه توی یک سالگی 

ولی خب ۹۰ درصد بچه های ریز زود رشد میکنن ده درصد ریز میمونن دختر شما هم جز اون ده درصد هست اما طبق نمودار خودش رفته بالا 

شیرخودت یا شیرخشک ؟

2731
اینم رفلاکس داره ولی ای ار یه قوطی بیشتر نخورد،دکترش گفته 18 ماهگی خوب میشه خدا کنه خوب شه،خسته شدم ...

نه دختر من هنوزم ببلاک ای ار میخوره با نان 

والا دختر من ۱۸ ناهشه هنوز همونطوره 

خیلی بهتر شده ولی کامل خوب نشده  البته دارو مصرف میکنه دارو رو ک قطع کنم باز همون اش و همون کاسه 

شما برا رفلاکس چ دارویی میدی 

اینم رفلاکس داره ولی ای ار یه قوطی بیشتر نخورد،دکترش گفته 18 ماهگی خوب میشه خدا کنه خوب شه،خسته شدم ...

یعنی فقط اوق میزنه

یا بالا هم میاره؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
وزنش تا یک سالگی دکتر رو راضی نگه میداره چون میگن سه برابر وزن تولد کافیه توی یک سالگی  ولی خب ...

شیر خودم

ولی تا ۹ ماهگی با بدبختی بهش شیر خودمو دادم

سینه نمیگرفت

با بدبختی میدوشیدم میریختم دهنش😑😑

دکترای نامرد هم میگفتن شیر خشک نده

من خودم خریدم ولی متاسفانه اصلا نمیخورد ترسیدم از شیر خودمم زده بشه

ولی کم کم سینه گرفت

2740
نه دختر من هنوزم ببلاک ای ار میخوره با نان  والا دختر من ۱۸ ناهشه هنوز همونطوره  خیلی به ...

من دارو ندادم چون فقط رانیتیدین داد دکترش اونم تاثیر نداشت قطع کردم،ایشالا خوب میشه زودتر رفلاکس خیلی بده من دیگه از ترسم بچه نمیارم،من وقتی میریم مهمونی زیاد تکونش میدن شدیدتر میشه همش بالا میاره

استفراغ های جهشی ک از دماع و دهن میزد بیرون 

بچه منم نوزادی اینجوری بود ولی زیاد نبود

هر سه هفته یکبار

بیشتر همون شیری که میخورد یکم بیرون میومد از کنار لبش ولی جهشی نبود

بچه منم نوزادی اینجوری بود ولی زیاد نبود هر سه هفته یکبار بیشتر همون شیری که میخورد یکم بیرون میوم ...

اون اندازه اشکال نداره طبیعی هست 

دختر من روزی ده بار استفراغ جهشی داشت بارها خفگی و .. خدا برام نگهش داشته تا الان 

رفلاکسش در چ حد هست؟شدید یا خفیف  پنهانه؟ دارو چی میدی؟

سونو داد گفتن متوسطه، اوایل خیلی شدید بود،بعد دیگه کم بالا اورد شد رفلاکس پنهان ولی از ۳ ماهگی فقط تو خواب عمیق شیر میخورد،تو بیداری لب نمیزد،4 ماهگی دیگه تو خوابم نمیخورد شاید 6 ساعت هیچی نمیخورد من فقط گریه میکردم،با قطره چکون با سرنگ با قاشق میدادم بزور تف میکرد،تا الان ک 6 ماهشه کم کم داره شیشه میخوره هر 3 ساعت 60 سی سی🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️دارو نمیدم

اون اندازه اشکال نداره طبیعی هست  دختر من روزی ده بار استفراغ جهشی داشت بارها خفگی و .. خدا ...

خدا حفظش کنه

عزیزم بزرگ میشن یادمون میره

من دارو ندادم چون فقط رانیتیدین داد دکترش اونم تاثیر نداشت قطع کردم،ایشالا خوب میشه زودتر رفلاکس خیل ...

عزیزم دکترشو عوض میکردی 

رفلاکس اگه درمان نشه عوارض خیلی بدتر در بزرگسالی خودشو نشون میده 

اصولا اول رانیتیدین میدن اگه خوب نشد امپرازول 

اگه نشد داروهای دیگه 

و اگه خیلی شدید بود میرن سراع داروهای خیلی قوی مثل نکسیوم  پنتوپرازول  دومپریدون   زانتاک  و ...

دختر من دو روز فقط رانیتیدن خورد ولی خودم دیدم اوضاع وخیم تر از اونیه ک بخوام وقت خودم رو با رانیتیدین تلف کنم سریع دکترشو عوض کردم و نکسیوم تجویز کرد ب چ سختی گیر مییوردم و بهس میدادم خیلی خوب بود تا چندماه خورد دیگه کم کم خوب شد و کم کم قطع کردیم 

تا اینکه توی یک سالگی مریص شد و دوباره رفلاکسش با شدت بیشاری برگشت و بستری شد و ... باز دارو رو شروع کرد دکترش اینبار پنتو پرازول و دومپریدون 

هنوزم داره میخوره

2706