2777
2789
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21664 بازدید | 604 پست
اره واقعا منم از دوران نوجوانی دلهره دارم اصلا نمیدونم چطور باید باهاشون برخورد کرد خدا ونه همه بچه ...

الهی آمین 

آره اونم این زمونه خدا کمک کنه بهمون حتی می ترسم بفرستم مدرسه 😔نیست غریبم و اجازه ندادم با بچه های همسایه ام رفت و آمد و بازی کنن و وابسته ام، اصلا دل ندارم ازم ی ساعت جدا باشن... خیلی سختمه اذیت میشم سال بعد باید بره از الان استرس دارم 😩😓

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
دختر منم نزدیک شدنی به اسباب بازی پسر م، .پسر م بلند پشت هم میگه ابجی ابجی و... تا این بترشه مثلا نر ...

بگردم برا پسرت

چقد متین و خوبه😂

می دونی رفیق؟ انتظار نداشته باش خدا نیمه ی خالی لیوانت رو پر کنه،وقتی نیمه ای که بهت داده رو، ندیدی! خدا تو قرآن نگفته اگه شکر کنی نعمتت رو زیاد می کنم! گفته اگر شکر کنید شمارو بزرگ میکنم! آره راست میگه! باران رحمت الهی همیشه می باره این ظرف ماست که بزرگ و کوچیک میشه! اگه خدا ظرفت رو بزرگ کنه چقدددر خوب میشه؟؟ میتونی وقتی زیر بارون بودی، بیشتر از قطرات زیبای باران بهره ببری....آره رفیق جان چند بار اتفاق افتاده  ۹۹تا خدا بهت داده زوم کردی به اون یدونه ای که نداشتی؟؟  گفتی چقدر بدبختی؟؟  میدونی اگه نعمتات رو نبینی کم کم از دستشون میدی؟اصلا بگو ببینم چند مرتبه خدارو باتمام وجود به خاطر همین نعمتایی که پیش پاافتاده میدونی شکر کردی؟؟اصلا میدونی اجر شکر در برابر نعمت بیشتر از صبر بر بلاست؟ عزیزم دست از بد دیدن و کم و کاستی دیدن بردار، بزرگ کن ظرفت رو، خدای ما خدای فراوانی ها و نعمت هاست........................ای عهده دار مردم بی دست و پاحسین....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از دست دخترم دیوانه شدم عزیزم یکسالشه همه چی رو بهم می ریزه هرچی سیم وکابل ودکمه تلویزیون رو داغ ...

دخترمن که زد تی وی رو سوزوند..امروز بردیم درستشکردیم زده بود ال ای دی های تی وی رو سوزونده بود😂😂

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
دخترمن که زد تی وی رو سوزوند..امروز بردیم درستشکردیم زده بود ال ای دی های تی وی رو سوزونده بود😂😂

خداقوت بهش بگووووو😅

می دونی رفیق؟ انتظار نداشته باش خدا نیمه ی خالی لیوانت رو پر کنه،وقتی نیمه ای که بهت داده رو، ندیدی! خدا تو قرآن نگفته اگه شکر کنی نعمتت رو زیاد می کنم! گفته اگر شکر کنید شمارو بزرگ میکنم! آره راست میگه! باران رحمت الهی همیشه می باره این ظرف ماست که بزرگ و کوچیک میشه! اگه خدا ظرفت رو بزرگ کنه چقدددر خوب میشه؟؟ میتونی وقتی زیر بارون بودی، بیشتر از قطرات زیبای باران بهره ببری....آره رفیق جان چند بار اتفاق افتاده  ۹۹تا خدا بهت داده زوم کردی به اون یدونه ای که نداشتی؟؟  گفتی چقدر بدبختی؟؟  میدونی اگه نعمتات رو نبینی کم کم از دستشون میدی؟اصلا بگو ببینم چند مرتبه خدارو باتمام وجود به خاطر همین نعمتایی که پیش پاافتاده میدونی شکر کردی؟؟اصلا میدونی اجر شکر در برابر نعمت بیشتر از صبر بر بلاست؟ عزیزم دست از بد دیدن و کم و کاستی دیدن بردار، بزرگ کن ظرفت رو، خدای ما خدای فراوانی ها و نعمت هاست........................ای عهده دار مردم بی دست و پاحسین....
دختر من ۲سالشه،مامانم که میاد خونمون کلا منو یادش میره.کامل منو پدرش غریبه میشیم براش

میفهمم

ببین حس میکنم اصلا از من خوشش نمیاد😕

ممنون عزیزم ان شاءالله❤🙏 مرسی ک بعضیاتون انقد مهربون و بافهم و شعورین❤❤

اين چه حرفيه عزيز دلم دختر و پسر رو خدا ميده و براش هيچ كاري نداره به هركسي جنسيت دلخواهشو بده اگه نميده قطعا مصلحتشون نيست مصلحتت نبوده كه دوميت پسر باشه ولي انشالله مصلحتت به سومي باشه كه پسر ميشه 

جاري وسطي منم هميشه ازم ميپرسه شوهرت خيلي خوشحاله كه دوميت پسره نه بهش ميگم خوشحاله ولي نه بخاطر اينكه پسره بخاطر اينه كه بچمونه اگه دخترم بود به همين اندازه عاشقش ميشديم 

متأسفانه جاري بزرگ منم خيلي پز پسراشو ميده واسه همين جاري وسطيم منو بيشتر از اون دوس داره 

تازه وقتيم جاري بزرگم پز زيرپوستي ميده من هميشه پشت جاري وسطيم درميام چون مني كه دوتاشو دارم ميدونم هيچ هيچ فرقي بين دختر و پسر نيست بخدا 

عزيزم دختراتو دوس داشته باش اونا به يه مادر محكم نياز دارن حرف ديگران برات مهم نباشه تنها چيزي كه مهمه زندگي خودت و دختراته نذار كسي با نفهميش آرامشتونو به هم بزنه 

هيچ وقت جلوي شوهرت از اين حرفا نزن هميشه جلوش از دخترات تعريف كن و اونا رو بالا بكش بخدا دارم بهت ميگم هيچ فرقي وجود نداره بين دختر و پسر عزيز دلم 🌹

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اره منم حالا تصورم هوو نبود ولی فقط بچگی هاشون شیرینه دختر بزرگ کردن خیلی اداب داره و سخته 

سخت ک زمونه جوری شده هر دو سخت شده، حالا اون ک وضع مالی بهتر داره شاید بتونه ولی من نگرانم فردا ابنا از ما ماشین و فلان بخوان بعد نتونی تهیه کنی پیش اونا پدر و مادر خوبی نیستی، هرچند مادیات رو تو تربیت اونا ملاک نکنی باز دوستاشون روشون تاثیر داره بخدا هر دو سخته.....

ولی دختر هوو بشه دوس ندارم مخصوصا ک الان شوهرم ب من گاها میگه دخملم. 

پوووف،دختر،من رسما امروز،دیوونم کرد دیوونه...میره از،توی،یخچال،گوجه برمیداره، میره کل خونه راه میره ...

دختر منم کلا اویزونه یخچاله،در یخچالو باز میکنه میره میشینه جلوش،یخچاله هم هی بوق میزنه طفلی ..

دختر من یک سال و نیمشه میاد میگه آب آب آب بهش که میدم میریزه رو فرش.اگه ندم لیوان رو میزنه به یخچال ...

نده خواهر...یهو میزنه میشکنه خدایی نکرده میره تو دستش،مکافات میشه

الهی آمین  آره اونم این زمونه خدا کمک کنه بهمون حتی می ترسم بفرستم مدرسه 😔نیست غریبم و اجازه ...

منم همینطور بچه های نوجوان اطرافمو میبینم که مثلا بهشون پول توجیبی میدن برن با دوستاشون بیرون مثلا کافی شاپ و اینا و هیچ هدفی واسه اینده ندارن و فقط سرشون تو گوشی و اینستا و ایناست نگران میشم یه وقتهایی منم میگم خدا کنه همیشه اینقدری بمونن از عالم بچگی شون در نیان که متاسفانه خیال واهییه 

دختر منم کلا اویزونه یخچاله،در یخچالو باز میکنه میره میشینه جلوش،یخچاله هم هی بوق میزنه طفلی ..

یخچال منم خراب شده

بسته ست ولی ناخودآگاه بوق میزنه درجات خودشو عوض میکنه بدجور دیجیتال شده😅😅

بگردم برا پسرت چقد متین و خوبه😂

خدا نکنه عزیزم

لطف داری واقعا خوبه از وقتی خواهرش بدنیا اومد برا جلب توجه و... یکم بدرفتار و لجباز شده

که اونم بیشتر مقصر خودمم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
برای اون ریکایی ک باهاش رو فرش اشپزخونه طراحی کرده بود😭😭😭

برای اون سس فرانسوی که امروز با پا رفت روش،هم پخش فرش شد و اومدم پاکش کنم جاشموند،،بامصب انگار یه باکس نوشابه چپه شده رو فرش😂😂😂

سخت ک زمونه جوری شده هر دو سخت شده، حالا اون ک وضع مالی بهتر داره شاید بتونه ولی من نگرانم فردا ابنا ...

ب خدا برای بچه ها هرکاری ام کنی باز مادرپدر خوب نیستی

چون ذات مادر پدر برای ساخته شدن فرزندانه

برای اینه ک ب خلاف میل فرزندانمون باشیم

اين چه حرفيه عزيز دلم دختر و پسر رو خدا ميده و براش هيچ كاري نداره به هركسي جنسيت دلخواهشو بده اگه ن ...

وا جاری مگه خودش کاری کرده پسر شده، اون جاری ک پسر نداره بگو بجه برا آدم عزیزه و درضمن روایت شنیدم از پیامبر دختر دار وارد بهشت میشه و از طرفی دوست داشتن دختر ب خود جاری عزت و شخصیت میده چرا که جنس خودش هست...من همیشه اینو میگم اگر پسر جنس قوی تر و ارجح تر هست خیلی راست میگه بره ی پسر رو ب تنهایی درست کنه و دنیا بیاره....خب نی بینی ک هرچی ام باشن محتاج دخترن و بدون دختر هیچی نیستن..

ب جاریت بگو نگو توروخدا همون پسر از توعه مادر ک زمانی دختر بودی بوجود میاد...چقدر دلم می گیره از این مقایسه برتر بودن پسر و دختر.

2801