2733
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست

پسر من 1 سال و نیمه جدیدا یاد گرفته هنوز پی پی کرد میره تو دستشویی دمپایی شو میپوشه تازه دمپایی منم جفت میکنه حالا صدام میکنه مامان دیس مامان دیس بعدشم اگه دیر کنم خودش پوشکشو باز میکنه میندازه پایین منم مجبور میشم میشورمش پوشکش میزنم به 10 دقیقه نمیکشه پی پی کامل میکنه بعد دوباره همون پروسه تکرار میشه 😂😂😂😭😭😭😭😭

پسر منم دو شال و دوماهشه دخترمم ده ماهشه بخدا منم کم اوردم امروز اونقد گریه کردم  اعصاب م نمی ...

منم امروز همش تو گریه بودم

خیییییلی سخته

اگه بچه ی اولمون دختر بود قضیه خیلی فرق میکرد

واقعا کچل شدم از دستش... دختر رو میخوابونم میاد بیدارش میکنه جیغ میزنه داد میزنه

همشم میگه برو خونتون😐😐😑

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عم پسر همسن پسر شما دارم ولی تک بچه ام گاهی خیلی نق میزنه ولی خیلی باهاش بازی می کنم دیگه لجبازی اینجوری نمی کنه یعنی امکان نداره بدون من بدم میاد کاری انجام بده به نظرم شما با رفتارتون لجبازش کردین

2728
از الان غصه ت نگیره از الان باید گررررررررریه کنی😅😅 نه خواهر شوخی کردم تا چشم برهم بزنی واقعا تم ...

اره انشالله خدا کمک میکنه

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
پسر من 1 سال و نیمه جدیدا یاد گرفته هنوز پی پی کرد میره تو دستشویی دمپایی شو میپوشه تازه دمپایی منم ...

چ زود گرفتی از پوشککک...خوبه همکاری کرده ش،؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دروغ نگووو والا تا ب خواستم برسم چشامو وا میکنم میبینم نوه اومده بغلم😐😬🤕

بزار مدرسه رفتناشون شروع بشه...نوع جدیدی از دردسر آغاز میشه. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
من عم پسر همسن پسر شما دارم ولی تک بچه ام گاهی خیلی نق میزنه ولی خیلی باهاش بازی می کنم دیگه لجبازی ...

مثلا چ رفتارایی؟میشه مثال بزنید

2740
بزار مدرسه رفتناشون شروع بشه...نوع جدیدی از دردسر آغاز میشه. 

تو چقد امید میدی ب آدم🤣🤣🤣🤣🤣

برای اون ریکایی ک باهاش رو فرش اشپزخونه طراحی کرده بود😭😭😭

یا ابالفضل‌.... مرزای خلاقیتو جابه حا کرده😂😂

پسر من ۳سالش بود شیشه پاک کن برداشته بود تی وی رو تمیز کنه اینقد شیشه پاکن زده بود تی وی سوخته بود😐 ...

آی گفتی تلویزیونننتن

یاد تلویزیون خودمون افتادم زد شکوند ۸تومن خسارت زد 

عزيزم يه راهكار بهت ميگم شايد بنظرت مسخره بياد ولي كارسازه من زياد استفاده ميكنم😆😆

ديدي تو فيلما يهويي كارگره به رئيسش حمله ميكنه و بشدت اونو كتك ميزنه بعد ما هم هيجانزده ميشيم كه الان چي ميشه بعد يهو صحنه برميگرده عقب و ما متوجه ميشيم كه اينا فقط تصورات كارگره بوده و هيچ اتفاقي نيوفتاده 

منم وقتي بچم خيلي ديگه اعصابمو خورد ميكنه تو ذهنم تصور ميكنم بشدت دارم كتكش ميزنم تو اون لحظه هم دلم خنك ميشه هم بعدش عذاب وجدان ندارم كه بچمو كتك زدم هم بچم از نظر روحي و رواني ضربه نميخوره 

چون من در واقعيت حتي حرفي بهش نميزنم فقط تو فكر خودم كتكش ميزنم خيلي باحاله امتحان كن حتما 😆😆

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706