2733
2739
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
په تاپیک خوبی 😂😂بالاخره ی تاپیک از نی نی دیدیم تو نی نی سایت  ی پسر دارم تازه ۴ سالش شده خیل ...

فکر میکنم باید بی توجهی کرد ب یه سری کارهای بدشونو این ک امرو نهی کمتر کرد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
په تاپیک خوبی 😂😂بالاخره ی تاپیک از نی نی دیدیم تو نی نی سایت  ی پسر دارم تازه ۴ سالش شده خیل ...

منم فکر میکردم بچه ی من در این حد شیطونه ولی بعضی بچه ها از پسر منم شیطون ترن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونم چ چیز خوبی گفتید❤❤❤❤

خواهش میکنم عزیزم🌹

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
میشه بگی با دخترت چه رفتاری داشتی که لجباز نشده؟

من کلا با دخترم اینطور رفتار میکنم که 

تو روز چندین بار بوسش میکنم

تو کارای مثل انتخاب لباس و خرید وسیله ای چیزی ازش نظر میخوام

هر وقت هم کار اشتباهی انجام میده بعدا باهمدیگه صحبت میکنیم مثلا میگم چرا اینکار رو کردی کارت خیلی اشتباه بود.مثلا باید اینجور رفتار میکردی و به حرفهاش گوش میدم تو آرامش و خلوت خودمون دوتا

فک کنم اینا تاثیر داشته 

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
2731
قفل کابینت نی نی بخر راحت میشی به همه کابینتا و کشو ها و کمدا بزن تمام 

قفل نی‌نی چه حرفا میزنی خواهر من واسه کابینتام زده بودم خودم بزور باز میکردم بچه‌م باز میکرد می ریخت بیرون کابینتا بعد هم خودش قفل میکرد🤣

البته الان دیگه خیلی پسر خوب و مستقلی شده ۳ سال و ۹ ماهشه

مگه میشه نگم از قصد این کار رو میکنه تاحالا ۳بار روغنو ریخته اون روز بچه رو پام بود تادید دست و پا ...

عزیزم به نظرم چون دوتا بچه پشت سر هم هستن اینجوری میکنه واسه جلب توجه به نظزم کار درست اینه وقتی چیزی روی فرش می‌ریزه کنجکاویش رو تحریک کن بگو میدونی این چطوری پاک میشه بیا بهت یاد بدم یه دستمال بده دستش خودت هم یکی و کف درست کن با هم تمیز کنید تا همکاری کردن هم یاد بگیره

تموم اینا که شما میگی من گذروندم اگه بدونی الان چقدر پسرم مستقل هست 

2738
عزیزم به نظرم چون دوتا بچه پشت سر هم هستن اینجوری میکنه واسه جلب توجه به نظزم کار درست اینه وقتی چیز ...

چ خوب. خیلی پیشنهاد خوبی بودید.

ولی میدونید من قبلا این کارو میکردم الان واقعا موقعیتش پیش نمیاد

مثلا من بچه رو دارم میخوابونم یا گریه میکنه این کاررو میکنه خب مسلما نمیشه انقد وقت گذاشت وگرنه خودم خیلی مایلم ولی واقعا بابچه های پشت سرهم نمیگم اصلا ولی خیلی کم میشه اینطور کرد

ممنونم❤

یا علی😳

یبارم عادت پیدا کرده بود میومد جلو جمع آبروی یکی رو میبرد مثلا دور اتاق میدویید جلو همه داد میزد مثلا خاله گ.و.زی.د🤣

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
اتفاقا منم دنبالشم الکترونیکیش توی طاقچه هست ولی منچاپیش رو میخواستم سفارش بدم تو دیجی کالاپیدا نکر ...

من خودم از کانال پیامرسان ایتا صوتش رو گوش میکنم 

کتابش رو نمیدونم کجا میشه تهیه کرد

یبارم عادت پیدا کرده بود میومد جلو جمع آبروی یکی رو میبرد مثلا دور اتاق میدویید جلو همه داد میزد مثل ...

بیچاره خاله  

عزیز تو نی نی سایت امکان حذف تاپیک از طرف کاربر وجود نداره باید از نی نی یار ها بخوای تا حذف کنن

چطوری ؟

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه