2737
2739
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

منم یکی دوستام حامله اس دیروز زنگ زده بود میگف  رفتم تولدم دخترخاله  ام از وقتی اومدمدماغم میخاره و عطسه میکنم 

میگم نکنه چشم کردن 😐😐😐😐😐باور کنید یه لحظه اروم وایستادم نمیدونستم چی بگم 😐😐😐😐

گفتم نه انشالله که چش نخوردی 😀

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
اسی خالت بچه دومشه و انقد چوسی میااااد؟؟؟؟ ما فکر کردیم بچه اولشه  وقتی بهت دستور میداد باید ...

والا حالا خوبه یکی زاییده

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه حاملگی انقد ادا اصول نداره  بعد یه سریارو من تو خیابون میبینم که حامله ن مانتو جلو باز می ...

حالا اون عیب نداره واقعا به کسی آسیبی نمیزنه

ولیییییی قبول دارم میره تو مخ😂😂😂

ای خدا

2728

منم آدم بی منطق دیدم مث زنداداشم.خونه بابامینابودبچه خواهرش اومده بودپیشش منم بهش گفتم چ خوب حوصله بچه روداری اونم ن گذاشت ن برداشت گفت همیطوری هستی ک خدابهت بچه نمیده.خودش حامله بود.منم خندیدم گفتم آره شاید😢.ولی بعدگذشت 1سال هنوزیادحرفش میفتم گریم میگیره 

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
شوهرش کلا گناه داره واقعا ببین هیچ علاقه ای به شوهرش نداره فقطططط ازش پول میگیره  طفلی از 5 ص ...

دلم کباب شد واسه شوهرش 

این خالت چشه واقعا؟!

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

والا من که جدیدا دقت کردم اونا ک بارداری دوم سوم شونه ناز و اداشووون صد برابر بارداری اولاس😕😬😬انگار تازه یاد گرفتن چیکار کنن😬😂

چن تا دور و برم دیدم ک میگم😑😑

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2740
هنگم کلا😂

چقدر خوب صحبت کردی دختر افرین خوشم اومد ازت

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
والا حالا خوبه یکی زاییده

حالشو یکی دیگه میکنه 

کیفشو یکی دیگه میبره یکی دیگه حامله میشه میخاد بچه دار شه بدبختیش برا اسیه 

خب مگه برا اسی میزاد ک منتش ب اینه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

خداروشکر ما ازین موردا نداریم .کلا ما حامله نداریم . نه عمم نه زنداییام نه دختر عمه هام .نه مامانم زنعموم ...یا چس کلاس میان که حاملگی سخته یا زاییدن نشستن .مامانمم که بیچاره دنیا میاره بچه ها رو میمیرن🙁دختر عمم که یکیش بیچاره نازاست اون یکیم عقده

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 
منم یکی دوستام حامله اس دیروز زنگ زده بود میگف  رفتم تولدم دخترخاله  ام از وقتی اومدمدماغم ...

😑😑😑

منم انقد بدم میاد ازین چشم و اینا😐

داداشم یه مدت الکی وزن کم میکرد پاهاشم یهو میلرزید 

بعد همین خالم میگفت وااای انقد تو عروسیت خوب بودی چشمت زدن😐

هرچی میگفتی بابا این مریضی دلیل علمی داره بذار جواب آزمایش بیاد میگف نههههه ببرید دعا نویس:/

آخرم معلوم شد تیروئید پرکار بوده ضایع شد😂

دخترعمه منم دقیقا 8 ماهگی خونه تکونی کرد خودش تازه اوایل بارداریش استراحت مطلق هم بود بعد زایمانشم ...

منم یه هفته ب زایمانم از بالا تاپایین اشپزخونه رو شستم و خونه تکونی کردم بعد زایمانمم از بیمارستان اومدم خونه خودم از فرداش یاعلی کردم ب روال عادی

انگار ن انگار زایمان کردم

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706