2733
2734
عنوان

حالم بده، در هم بر هم خوردم😫😖

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 65 پست
قرص مسهل نداری گلم؟؟ مثلا سیلاکسی چیزی

لاکسی ژل دارم. بخورم ینی؟؟ 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ترسناکه من تا حالا از نزدیک زیارتش نکردم ولی فکرشم ترسناکه جفتشون بو میدن🤢😥

واااای نگین ک الان بالا میارم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
اما فعلا چیزی نخور دیگه.. کم کم هضم میشه احتمالا.. اگه یکم تحرک داشته باشی هم خوبه.. کارای خونت نمون ...

آنچنان سنگین شدم ک نمیتونم از جا بلند بشم

2728
واااای نگین ک الان بالا میارم

خوبه که😂

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

برو اونایی که خوردی رو نگاه کن دوباره بالا میاری خود به خود

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
خیلیییی بده پوپک جان، 😩

عزیزمممممممم😊😊چی بگم بهت آخه؟؟؟؟درکت نمیکنم راستش چون به شدت کم غذا و بد خوراک هستم خیلی کم پیش میاد غذایی منو به اشتها بیاره اونم تا دو قاشق میخورم سیر میشم.خوب قربونت چرا اینقدر رو هم روهم؟؟؟؟؟😂😂😂حالا پاشو فعلا همون عرق نعنا رو بخور

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2740
آنچنان سنگین شدم ک نمیتونم از جا بلند بشم

عرق آویشن یا عرق نعنا بخور سریع جواب میده 

سیاه دانه هم خوبه اگه داری یه قاشق مربا خوری بزار تو دهنت خوب بجو بعد بخور نیم ساعت دیگه حالت که خوب شده هیچ دوباره گشنه هم هستی 

عزیزمممممممم😊😊چی بگم بهت آخه؟؟؟؟درکت نمیکنم راستش چون به شدت کم غذا و بد خوراک هستم خیلی کم پیش می ...

خوشبحالت، من هر وقت اراده کنم گرسنه م. حوصله م ک سر میره میرم یخچالو باز میکنم. امروزم از صبح تا شب خونه مامانم بودم. اونجا هم بری فقط بخور بخوره

برو اونایی که خوردی رو نگاه کن دوباره بالا میاری خود به خود

بیشتر بستنیه حالمو خراب کرد. بمیرم دیگه نمیخرم

بیشتر بستنیه حالمو خراب کرد. بمیرم دیگه نمیخرم

دور از جون چه بستنی ای خوردی؟اگه خامه دار بوده فاسد بوده باشه خطرناکه ها 

خوشبحالت، من هر وقت اراده کنم گرسنه م. حوصله م ک سر میره میرم یخچالو باز میکنم. امروزم از صبح تا شب ...

نه مدل منم خوب نیست از بد غذایی زخم معده گرفتم درداش وحشتناکه.از بیشتر غذاها متنفرم اکثرا تو مهمونی ها گرسنه میمونم و خیلی دردسرای دیگه‌.فک کنم من و شما باید میکس شیم دو تا آدم نرمال ازمون در بیاد😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
دور از جون چه بستنی ای خوردی؟اگه خامه دار بوده فاسد بوده باشه خطرناکه ها 

بستنی سنتی. نه فاسد نبود خیلییی شیرین بود، بیش از حد. 

نه مدل منم خوب نیست از بد غذایی زخم معده گرفتم درداش وحشتناکه.از بیشتر غذاها متنفرم اکثرا تو مهمونی ...

آره، این مدلی هم بده. حتما لاغری؟؟ 

من قدم 163 وزنم 69

اضافه وزن دارم