2733
2739
عنوان

حالم بده، در هم بر هم خوردم😫😖

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط وقتی که بالا بیاری سبک میشی

من اصلا نمیتونم بالا بیارم، قفسه سینم بشدت درد میگیره. به مرگ میافتم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
شیر برنج، بستنی سنتی، پفک، گیلاس، آش و.... 

گيلاس دست اومده

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
من اصلا نمیتونم بالا بیارم، قفسه سینم بشدت درد میگیره. به مرگ میافتم

قرص اسهال بخور همشو ميريزي

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

رو هم خوردی دل درد شدی هنوز دنبال اینی که چی بخوری؟؟؟؟😂😂😂هیچی نخور اون معده ی بدبخت استراحت کنه و اونایی که خوردی رو هضم کنه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2740
رو هم خوردی دل درد شدی هنوز دنبال اینی که چی بخوری؟؟؟؟😂😂😂هیچی نخور اون معده ی بدبخت استراحت کنه و ...

دلدرد نیستم، حالت تهوع دارم. تا خر خره م پره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
فقط پیشنهادم انگشت در حلق میباشد و بس!!!😂

وای نگووووو 🤢🤢🤢

دلدرد نیستم، حالت تهوع دارم. تا خر خره م پره

😂😂😂😂😂یه کم عرق نعنا بخور.

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
😂😂😂😂😂یه کم عرق نعنا بخور.

خیلیییی بده پوپک جان، 😩

خیلی بده    

اصلا ترسناکه من تا حالا از نزدیک زیارتش نکردم ولی فکرشم ترسناکه جفتشون بو میدن🤢😥

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤