2733
2734
عنوان

تاپیک دورهمی دوستان قرتی و کسایی که به خودشون میرسن خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 206 پست
عزیزم ببخشیدی سوال من کف پاهام پوست پوسته میتونی ی چیزخوب بهم معرفی کنی

عزیزم اول از اسکراب پا و سنگ پا استفاده کن

ینی برو حمام از کوکتل پدیکور ک بخری ک چ عالی اگر

یکم روغن زیتون بریز تو تشت اب گرم 

بعد ۱۵ دقیقه اسکراب پا ک داروخانه ها دارن مارک ایوروشه شنیدم خوبه 

بعد سنگ پا بزن

بعد من خودم برای ترک پا گلیسیرین و گلاب قاطی کردم عالی بووود ارزون عالی

آره واسه همین گفتم دارم😅 آره واقعا تاثیرشو دیدم پوستم شفاف شده منافذم جمع تر شده یعنی یه شادابی گ ...

اهان پس میخرمش.

با یه قوطیش چند وقت میری؟؟

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سوال.من چند ماهی میشه از نوک سینم وقتی فشارش میدم ترشح دارم..خطرناکه؟باید دکتر برم یا عادیه؟

این سوالما کسی نمیدونست؟؟

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
هنوز تموم نشده خیلی مونده  فکر کنم با هفته ای دو بار ۵ ۶ ماه بمونه  من اون موقعم ۲ تا گر ...

چه خوووب.

واسه پوست خشکم خوبه؟؟

بعد اینکه هربار استفاده چقدر میریزی؟

2738
عزیزم اول از اسکراب پا و سنگ پا استفاده کن ینی برو حمام از کوکتل پدیکور ک بخری ک چ عالی اگر یکم رو ...

مرسی ممنونم.بعداین خاک رس وچطوری میزنیدهرچندهفته خالی میزنیدیاچیزی قاطی میکنید

خداجونم شکرت که درتاریخ۹/۹/۹۹به همه ی خواسته هاوآرزوهام رسیدم 😍😍😍😍
مرسی ممنونم.بعداین خاک رس وچطوری میزنیدهرچندهفته خالی میزنیدیاچیزی قاطی میکنید

رو خودش نوشته هفته ی سه بار

بعد دو قاشق خاک رس و یکم اب یا گلاب بعد فقط سریع ازش استفاده کن چون سریع خشک میشه ۲۰ دقیقه رو صورت میمونه میشوریش

چه خوووب. واسه پوست خشکم خوبه؟؟ بعد اینکه هربار استفاده چقدر میریزی؟

معمولا پوست چرب خاک رس لازم داره پوست خشک مثلا دو سه هفته یه بار فکرکنم ایراد نداشته باشه ولی کلا لازم نیست 

اندازه مشخص نداره اول سفیده رو جدا میکنم بعد انقدر میریزم تا غلظت خوب شه تقریبا یه قاشق میشه

2706