2737
2739
عنوان

تاپیک دورهمی دوستان قرتی و کسایی که به خودشون میرسن خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 206 پست
دوستان شما برای رفع تیرگی زیر چشم و بستن منافذ باز پوست چکار میکنید؟

برای منافذ باز یخ

برای تیرگی چشم از امشب شروع کردم به مالیدن کپسول ویتامین ای زیر چشام

یه کپسولو سوراخ کردم با انگشت ضربه ای زدم زیر چشام تا صبح جذب شه بچه ها میگن خوبه

سیب زمینی هم میتونی رنده کنی بزاری زیر چشات

یا پنبه بزاری تو آب سیب زمینی

دختر شهرام شب پره نشان😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی ی سوال دارم جسارت نباشه ها اما میخوام بپرسم  عکس خودتونو گذاشتید براتون مهم نیس کسی برداره ...

سلام عزیزدلم نه خواهش میکنم این چه حرفیه.

اخه عکس منو چیکار میخواد کنه. عکسم تو فضای مجازی هست نگران نیستم. مثلا کسی هم برداره میخواد با عکس داغون باحجاب من چیکار کنه

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
ریمل کی بود میخواس ایزادورا بنفشش گرفتم راضیم مارک کیو وی خیلی خوبه مخصوصا برا پوستای خشک ولی بشدت ...

من بودم عزیزم.

این ریمل چجوریه؟حجم دهندس بلند کنندس چجوریه؟؟قیمتش حدودی چقدره؟؟ریزش که نداره؟راحت شسته میشه؟

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
2740
برای منافذ باز یخ برای تیرگی چشم از امشب شروع کردم به مالیدن کپسول ویتامین ای زیر چشام یه کپسولو س ...

از متخصص پوست که کاربر سایته در مورد مالیدن کپسول ویتامین ای به زیر چشم پرسیدم میگفت اینکارو نکن حساسیت زاست به پوست صورتت بزن ولی به اونجا نه

برای همین اینکارو نکردم بنظرت نتیجه میده؟

من بودم عزیزم. این ریمل چجوریه؟حجم دهندس بلند کنندس چجوریه؟؟قیمتش حدودی چقدره؟؟ریزش که نداره؟راحت ش ...

نه عزیزم ریزش نداره،راحتم شسته میشه چون ضد آب نیس،قیمتش بین۱۰۰تا۱۱۰هس،من از دیجی گرفتم،بیشتر حجم دهندس ولی بلند هم میکنه منکه راضیم،طبیعیه

از متخصص پوست که کاربر سایته در مورد مالیدن کپسول ویتامین ای به زیر چشم پرسیدم میگفت اینکارو نکن حسا ...

بستگی داره برای خیلیا میتونه حساسیت ساز نباشه

من اصولا به این چیزا حساسیت ندارم

ولی روغن ویتامین ای انگار تاثیر بهتری داره

دختر شهرام شب پره نشان😓