2733
2739

زنم ازم پرسید کیو بیشتر از همه دوست داری؟

گفتم: مامانم

گفت: بعدش

گفتم: بابام

گفتم: دخترم

گفتم: خواهرم

بغض گلوشو گرفت گفت: پس من چی؟

گفتم: تو گفتی بگو کیو بیشتر دوست داری نگفتی بگو عشقت کیه!

کلی ذوق زده شد گفت خب بگو عشقت کیه؟؟؟؟؟

گفتم: بارسلونا

قهر کرد از خونه رفت بیرون... فکر کنم رئالیه...😕😂😂😂😂

(((:🫀
انشاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده. واست صلوات فرستادم

فدات عزیزم😍

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراحل کچل شدن اینجوریه که

اول تلاش میکنی جلوی ریزش موهاتو بگیری

مرحله دوم جاهای خالی رو پوشش میدی

در مرحله سوم نا امید میشی و در نهایت مجبوری با واقعیت کنار بیایی و دیگه بی خیالش میشی 🤦‍♂

2731

مردی اندوهگین نزد همسرش آمد

همسرش پرسید: تو را چه شده است؟

گفت: پادشاه دستور داده است تا هر مردی که همسر دوم نگيرد، کشته شود!

همسرش گفت: الله أکبر!😳

خداوند تو را برای شهادت برگزیده 😂

😆✒😂✒😆✒😂✒😆

‏خیلی دوست دارم بدونم 

مخترع تشدید با وقت اضافه‌ای که سر ننوشتن حرف تکراری آورد چیکار کرد.😒😂

@bebinobekhandd

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

خبر فورییی

دانشمندان در تحقیق های فراوان به یک چیز عجیب رسیدند😳

غذا قبل از ورود به معده وارد اینستاگرام میشه😐😑😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

2738

این ویروس از هرجایی که اومده و به هر طریقی که رسیده اینجا، تا ابد همین‌جا می‌مونه، 

ما ایرانیا خیلی مهمان‌نوازیم😍😂

ویروس_کرونا

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌@bebinobekhandd

درد دل زن جفر😁

خدایا جفر و جوکاش رو از بین ببر😅

شب تا روز هی جفر جفر خوو یه بار بگید جفر به زن و زندگیش کلا ریده😆

از دست این بشر خلاص بشم😑

جفر: خدایا یا به من پول بده یا این عنتر خانم رو از بین ببر😅😆😂

مرد چیست؟؟

موجود بد شانسی که موقع تولدش میگن: حال مادرش چطوره؟؟

موقع عروسیش میگن : چه عروس خوشگلی!!

موقع مرگش میگن: بیچاره زن و بچش!!

و بعد از مرگش هر خطایی از بچه هاش سر بزنه میگن:

تو روح پدرش با این بچه تربیت کردنش 😐😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

@bebinobekhandd

مامانم عکس بابامو گذاشته پروفایلش.

بابام بهم مسیج داده باز دوباره ننت ماشینو به کجا مالیده؟؟♂️😂😂

@bebinobekhandd

پارسال با بابام رفته بودیم ترکیه، هرچی به فروشنده می گفتیم چی میخوایم نمی فهمید.بابام

اعصابش خورد  شد گفت کن یو اسپیک‌اینگیلیش؟

فروشنده گفت یس.

بابام برگشت نگام کرد گفت یس یعنی چی؟

یه بار بابا بزرگم با مامان بزرگم دعواشون شد 

وسط دعوا دندونای مصنوعی هردو از دهنشون پرت شد بیرون،

قاطی کردن کدوم مال کی بود، بابا بزرگم گفت اونی ریحون چسبیده بهش برا منه، 

مامان بزرگم گفت ریحون نداشتیم که ما، باز رفتی پیش کی کباب خوردی، دعوا جدی تر شد😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌@bebinobekhandd